18.05.2015

"Вихід" завжди є!

Компанія не обмежуюється розвитком тільки в Україні, а планує вийти на міжнародний ринок

Ескейп-руми набувають все більшої популярності в Україні. Відкрити квест-кімнату пропонує одеська компанія «Вихід». «Сьогодні ми маємо два офіси і 12 вже підписаних контрактів, а також є пропозиції із Білорусії та Литви. У нас великі плани на майбутнє! Особливість ідеї нашого бізнесу в природності: теми ми продумовуємо до дрібниць і використовуємо лише ті інструменти, що характерні для конкретного сценарію», - розповідає Євген Брагарник, представник франшизи «Вихід».

Фото ескейп-кімнати

Ідея комп’ютерних квестових ігор була перенесена з віртуального світу в реальність. І якщо раніше людина управляла за допомогою мишки і клавіатури своїм комп’ютерним героєм, то в квест кімнатах, у реальності вона сама опиняєтеся на місці персонажа - головного героя гри: шукає ключі, вирішує завдання на спостережливість і логіку і т.д. і т.п.

 «Ми пропонуємо бізнес, який швидко окупається. Дана франчайзингова пропозиція із мінімальними грошовими вкладеннями. З усіх питань надаємо допомогу і підтримку партнеру. Допоможемо зі сценарієм, вибором приміщення і реалізацією проекту. Як правило, кожна кімната має свою тематику та власну атмосферу і сюжет. Наші кімнати також містять у собі аудіо атмосферу з "персонажем за стіною", яка чудово доповнює сюжет квест кімнати», - доповнює Євген Брагарник.

Компанія робить різні квести: від дитячих та екскурсійних до екстремальних, і займається цим бізнесом більш ніж 10 років, не обмежуючись тільки Україною - були проведені квести в Росії, Литві, Придністров'ї та на Кіпрі. Накопичено достатньо досвіду зі сценаріями та загадками, також є свої дизайнери, інженери, програмісти та електронщики. У компанії «Вихід» вважають, що дві важливі складові - це красива ефектна система загадок і секретів, реалізована через якісно виготовлені механізми і системи управління.
Франчайзер обіцяє допомогти з вибором приміщення, з написанням сценарію і загадками, з порадами технікам і майстрам по реалізації. Так само є сайт, що заточений саме під потреби франчайзі.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank