13.05.2015

Мережа «Veliki» набирає обертів

Компанія налаштована на велосипедизацію усієї України

Компанія «Veliki» народилася у 2008 році. На той момент один з її ідейних натхненників захотів покататися на велосипеді і звернувся в один з існуючих тоді велопрокатів у Києві. Залишившись незадоволеним якістю велосипеда, обслуговуванням персоналу та дорожнечею послуги, прийняв рішення створити в Києві якісний і доступний сервіс. Отак у квітні 2009 року у місті з'явилася компанія «Veliki», яка займається прокатом велосипедів, обслуговуванням, продажем і велотурами.

Велосипеди Фото велосипедистів

Компанія пропагує здоровий та активний спосіб життя. Її місія: популяризація велосипеда як екологічно-чистого транспортного засобу, розвиток велотранспортной інфраструктури в українських містах, розвиток зеленого, еко- та етно- туризму.

«Основний розвиток компанія почала в 2010-2011 роках на базі створеного велопрокату. Ідею прокату підтримали ще 2 людини, і вже в травні 2011 року прокат велосипедів налічував 3 пункти прокату велосипедів по Києву. А в серпні того ж року була офіційно зареєстрована торгова марка «Veliki». На сьогоднішній день в арсеналі мережі 15 власних філій у м.Києві та Київській області, а також партнерські офіси в таких містах, як Одеса, Львів, Харків, Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Чернігів, Івано-Франківськ. У наших планах на майбутнє - велосипедізація усій України!», - ділиться представник франшизи «Veliki» Олексій Кушка.

Вартість франшизи прокату велосипедів становить від 1000 до 2500 грн. Франшиза сервісу велосипедів - від 500 до 1000 грн. Вступний платіж в бізнес з продажу велотурів становить від 500 грн. до 1000 грн

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Мережа «Veliki» набирає обертів

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1171 коментарів, 284 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank