25.04.2015

Новий проект FFS Brands

Франчайзер інвестував значні кошти у франшизу

FFS Brands, розробник франшизи Southern Fried Chicken, анонсував новий стиль швидкого обслуговування концепції ресторану для Великобританії та на міжнародному ринку - AJ Piri Piri. Проект вперше був задуманий 15 років тому, але незважаючи на зростання компанії, залишався до сьогоднішнього моменту лише в якості ідеї на майбутнє. Повідомляє прес-служба компанії.

FFS Brands Фото з мережі інтернет

Ініціативу AJ Piri Piri очолив Кріс Гібсон, президент FFS Brands Group і франчайзер з майже 20-річним досвідом роботи у Великобританії і США.

Протягом останніх двох років FFS Brands посилив своє управління і інвестував значні кошти для підвищення служби підтримки франшизи. Це була підготовка для наступного етапу розвитку Southern Fried Chicken, закріплюючи франчайзингових партнерів, при підготовці програми AJ Piri Piri для ринку Великобританії.

"Завдяки спеціалізованій марці, орієнтованій на традиційне обслуговування «з собою», ми впевнені, що в майбутньому можна буде побачити вибух сайтів AJ Piri Piri у Великобританії. Також слід додати, що на початку 2015 року був сформований новий графік закладів, щоб отримувати завжди свіже меню", - Сказав Кріс Гібсон.

Сьогодні зовсім інший стиль франчайзингового моделі доступний для клієнтів і нових власників франшизи. Компанія FFS Brands запропонувала потенційним партнерам можливість використання існуючого обладнання, яке є у блоці мережі,  додатково до базової комплектації, що необхідна для якісної доставки продуктів харчування AJ Piri Piri.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank