23.04.2015

Франшиза Crema Caffe з собою

Компанія відкрила четверту торговельну точку за системою франчайзингу в Києві

Компанія Crema Caffe на українському ринку кав'ярень більш ніж п'ять років, але конкретно франчайзинговий напрямок розвиває два роки. «На сьогоднішній день, питання кав'ярень та надання якісних послуг цієї галузі в Україні досі не розкритий і, щоб розвинути цю культуру та вивести її на новий рівень, ми й створили франшизу Crema Caffe. У Києві та по всій території країни вже функціонують 2 власних проекти та 4 об'єкти, якими опікуються наші франчайзі», - говорить Тетяна Смирнова, представник компанії Crema Caffe.

Crema Caffe Фото Crema Caffe

Вартість даної франчайзингової пропозиції від 2500 євро, а за 4500 можна отримати відмінну кав’ярню з достатньою кількістю посадкових місць і двома Лаунж зонами.

«Враховуючи той факт, що всього за кілька років ми досягли хороших успіхів, можна зробити висновок, що наші плани просто приголомшливі, і буквально через кілька років ми будемо розміщені у всіх регіонах України і, можливо, навіть ближнього зарубіжжя. Наша пропозиція відрізняється від інших і є більш привабливою для франчайзі тим, що на досвіді існуючих філій можна вже простежити високу рентабельність закладів, що приносять прибуток своїм власникам у розмірі від 300 до 1000 євро. Погодьтеся, з нинішнім курсом валют, досить злачні дивіденди. Так само ми, як ніхто в цій галузі, піклуємося про наших франчайзі та всіляко допомагаємо їм, направляючи на шлях фінансової незалежності», - вважає Тетяна Смирнова.

Франчайзі досить 2 кв. м. площі, щоб розмістити торгову точку. Компанія надасть професійні італійські кавові машини з можливістю приготування різноманітних кавових напоїв. Також кавомолку прямого помолу, яка відрізняється високою продуктивністю і можливістю точного регулювання порції кави. Кращу зернову каву власного обсмаження за доступною ціною і прямі поставки на торгову точку витратних матеріалів.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank