23.04.2015

Франшиза Crema Caffe з собою

Компанія відкрила четверту торговельну точку за системою франчайзингу в Києві

Компанія Crema Caffe на українському ринку кав'ярень більш ніж п'ять років, але конкретно франчайзинговий напрямок розвиває два роки. «На сьогоднішній день, питання кав'ярень та надання якісних послуг цієї галузі в Україні досі не розкритий і, щоб розвинути цю культуру та вивести її на новий рівень, ми й створили франшизу Crema Caffe. У Києві та по всій території країни вже функціонують 2 власних проекти та 4 об'єкти, якими опікуються наші франчайзі», - говорить Тетяна Смирнова, представник компанії Crema Caffe.

Crema Caffe Фото Crema Caffe

Вартість даної франчайзингової пропозиції від 2500 євро, а за 4500 можна отримати відмінну кав’ярню з достатньою кількістю посадкових місць і двома Лаунж зонами.

«Враховуючи той факт, що всього за кілька років ми досягли хороших успіхів, можна зробити висновок, що наші плани просто приголомшливі, і буквально через кілька років ми будемо розміщені у всіх регіонах України і, можливо, навіть ближнього зарубіжжя. Наша пропозиція відрізняється від інших і є більш привабливою для франчайзі тим, що на досвіді існуючих філій можна вже простежити високу рентабельність закладів, що приносять прибуток своїм власникам у розмірі від 300 до 1000 євро. Погодьтеся, з нинішнім курсом валют, досить злачні дивіденди. Так само ми, як ніхто в цій галузі, піклуємося про наших франчайзі та всіляко допомагаємо їм, направляючи на шлях фінансової незалежності», - вважає Тетяна Смирнова.

Франчайзі досить 2 кв. м. площі, щоб розмістити торгову точку. Компанія надасть професійні італійські кавові машини з можливістю приготування різноманітних кавових напоїв. Також кавомолку прямого помолу, яка відрізняється високою продуктивністю і можливістю точного регулювання порції кави. Кращу зернову каву власного обсмаження за доступною ціною і прямі поставки на торгову точку витратних матеріалів.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Франшиза Crema Caffe з собою

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank