22.04.2015

Бізнес по доставці води з IDS

У планах компанії покрити франшизою усі вакантні міста України

На даний момент в Україні послуга доставки води, як і раніше, недоступна в багатьох невеликих містах, тому даному ринку є куди розвиватися. Хоч у IDS Aqua Service на даний момент працює 100 дієвих франшиз, активно залучаються нові партнери в вакантних містах. У планах компанії на 2015 рік - покрити франшизою всі міста країни від 40-ка тисяч населення.
«Франчайзингова програма IDS Aqua Service дозволить жителям міст з населенням 20 тисяч і більше користуватися якісною і безпечною питною водою з доставкою. Ми пропонуємо споживачам води з курортних регіонів ТМ Аляска і ТМ Старий Миргород. На даний момент у нас діє більше 100 партнерів-франчайзі в невеликих містах України», - говорить Олексій Костильов, директор з продажів компанії IDS Aqua Service.

IDS Aqua Service Фото IDS Aqua Service

Франшиза від IDS Aqua Service - це ексклюзивна дистрибуція відомих торгових марок «Аляска» та «Старий Миргород» (бутлі води 18,9 л. та 13л.) - високоякісних вод з екологічно чистих курортних регіонів України від єдиного національного оператора українського ринку доставки води додому та в офіс.

Франчайзер пропонує чітке позиціювання і потужну національну рекламну підтримку, план маркетингової комунікації, а також високі стандарти сервісу та роботи, відповідність найсучаснішим вимогам до складських господарств та автотранспорту. Оцінку і підготовку персоналу на першому етапі запуску бізнесу, його навчання навичкам продажів і спілкування з клієнтом. Бізнес-план, що враховує специфіку та особливості регіону франчайзі, консультаційну допомогу в питаннях внутрішньої логістики, сервісу, фінансів, аудиту та ін.

«Ми намагаємося робити найбільш конкурентоспроможний продукт і надавати високу якість сервісу. Наприклад, тільки за останній рік наша компанія: отримала сертифікат НАССР, який свідчить про те, що на виробництві максимально виключені чинники, які можуть негативно вплинути на якість готової продукції; впровадила централізоване обслуговування клієнтів на базі Контакт-Центру; змінила умови обслуговування клієнтів: тепер вони можуть замовляти по 1 бутелю води, а в деяких містах доставка здійснюється і у вихідні дні. На даному етапі ми реалізуємо ще масу проектів, спрямованих на поліпшення сервісу», - поділився Олексій Костильов.

Компанія заснована в 1996 році і на той момент вона була офіційним національним дистриб'ютором води ТМ «Моршинська». У 2004 році почала надавати послуги з доставки води додому та в офіси, а в 2006 її продажі зросли більше ніж на 103% і вона стала національним лідером на ринку HOD. У 2007 році було відкрито завод з розливу води у місті Моршині (Львівської обл.), а в 2008 - в місті Гола Пристань (Херсонської обл). У 2010 році компанія «Нова» була перейменована в IDS Aqua Service. З 2011-го року активно розвиває свою партнерську франчайзингову мережу.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Бізнес по доставці води з IDS

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank