22.04.2015

Бізнес по доставці води з IDS

У планах компанії покрити франшизою усі вакантні міста України

На даний момент в Україні послуга доставки води, як і раніше, недоступна в багатьох невеликих містах, тому даному ринку є куди розвиватися. Хоч у IDS Aqua Service на даний момент працює 100 дієвих франшиз, активно залучаються нові партнери в вакантних містах. У планах компанії на 2015 рік - покрити франшизою всі міста країни від 40-ка тисяч населення.
«Франчайзингова програма IDS Aqua Service дозволить жителям міст з населенням 20 тисяч і більше користуватися якісною і безпечною питною водою з доставкою. Ми пропонуємо споживачам води з курортних регіонів ТМ Аляска і ТМ Старий Миргород. На даний момент у нас діє більше 100 партнерів-франчайзі в невеликих містах України», - говорить Олексій Костильов, директор з продажів компанії IDS Aqua Service.

IDS Aqua Service Фото IDS Aqua Service

Франшиза від IDS Aqua Service - це ексклюзивна дистрибуція відомих торгових марок «Аляска» та «Старий Миргород» (бутлі води 18,9 л. та 13л.) - високоякісних вод з екологічно чистих курортних регіонів України від єдиного національного оператора українського ринку доставки води додому та в офіс.

Франчайзер пропонує чітке позиціювання і потужну національну рекламну підтримку, план маркетингової комунікації, а також високі стандарти сервісу та роботи, відповідність найсучаснішим вимогам до складських господарств та автотранспорту. Оцінку і підготовку персоналу на першому етапі запуску бізнесу, його навчання навичкам продажів і спілкування з клієнтом. Бізнес-план, що враховує специфіку та особливості регіону франчайзі, консультаційну допомогу в питаннях внутрішньої логістики, сервісу, фінансів, аудиту та ін.

«Ми намагаємося робити найбільш конкурентоспроможний продукт і надавати високу якість сервісу. Наприклад, тільки за останній рік наша компанія: отримала сертифікат НАССР, який свідчить про те, що на виробництві максимально виключені чинники, які можуть негативно вплинути на якість готової продукції; впровадила централізоване обслуговування клієнтів на базі Контакт-Центру; змінила умови обслуговування клієнтів: тепер вони можуть замовляти по 1 бутелю води, а в деяких містах доставка здійснюється і у вихідні дні. На даному етапі ми реалізуємо ще масу проектів, спрямованих на поліпшення сервісу», - поділився Олексій Костильов.

Компанія заснована в 1996 році і на той момент вона була офіційним національним дистриб'ютором води ТМ «Моршинська». У 2004 році почала надавати послуги з доставки води додому та в офіси, а в 2006 її продажі зросли більше ніж на 103% і вона стала національним лідером на ринку HOD. У 2007 році було відкрито завод з розливу води у місті Моршині (Львівської обл.), а в 2008 - в місті Гола Пристань (Херсонської обл). У 2010 році компанія «Нова» була перейменована в IDS Aqua Service. З 2011-го року активно розвиває свою партнерську франчайзингову мережу.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank