20.04.2015

Японська кухня прижилась в Україні

Компанія «Асуши» планує відкрити 20 франчайзингових об’єктів

У середині квітня виповнилося 2 роки з дня відкриття першої студії «Асуши». Компанія пропонує концепцію формату Take Away. Торік мережа почала розвиток по франчайзингу. На сьогодні компанія має 5 власних і по одному франчайзинговому об'єкту в Дніпропетровській, Донецькій, Полтавській і Запоріжській областях. Метою роботи «Асуші» є приготування та доставка суші та ролів додому і в офіс.

Асуши Фото Асуши

Кухарі «Асуши» готують кожне блюдо по-особливому, дотримуючись жорсткі вимоги та санітарні норми технології та культури виробництва.

«Франчайзинг ми почали розвивати в 2014 році з метою поширення наших закладів по всій території України. Вартість франшизи становить 20 тисяч грн. Сьогодні мережа «Асуши» характеризується високим рівнем якості обслуговування клієнтів, що сприяє формуванню лояльного ставлення покупців. Франшиза суші в компактному форматі (на винос і доставка), дозволяє в умовах кризи запропонувати покупцям ціни нижчі конкурентів ринку (суші бари, кафе та ресторани), що досить актуально на тлі відмови від відвідування дорогих кафе і ресторанів великої кількості людей», - розповіла Олена Дмитрієва, представник компанії «Асуши».

Використовуючи бренд «Асуші» франчайзі отримує налагоджену систему постачальників, що відповідають за якість своєї продукції; чистий дохід від 25000 до 70000 грн.; технології виробництва та «ноу-хау» франчайзера; навчання персоналу; використання сайту (інтернет магазину); постійну інформаційну підтримку після відкриття закладу та інші переваги роботи. На відкриття студії витрачається 1 місяць, а термін окупності бізнесу - від 3 місяців. Приміщення «Асуши» має розташовуватися на першому поверсі, його площа становить від 30 до 45 м2 (в ТЦ: від 2,6 до 5 м2). Необхідна наявність водопостачання та каналізації.

«Сьогодні компанія має понад 20 000 клієнтів у місяць і близько 8000 підписчиків у соціальних мережах. У наших планах на 2015-2016 роки - відкриття 20 франчайзингових об'єктів і 7 власних об'єктів», - додала Олена Дмитрієва.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank