20.04.2015

Мережі «Комод» 6 років!

До кінця 2015-го року компанія планує відкрити 50 відділень

У квітні виповнилося 6 років з того моменту, як ломбард «Комод» заявив про себе на ринку України. На сьогоднішній день мережа ломбардів у країні представлена ​​більш ніж 190 відділеннями, а до кінця 2015 року компанія планує відкрити ще 50 відділень. «У 2014 році ми зберегли кількість всіх підрозділів мережі «Комод». Сьогодні займаємося відкриттям 30-ти відділень, що були закриті в Луганській, Донецькій областях і в Криму. Роботи багато: відкриваємо по 5 філій у місяць. У Росії ми зареєстрували юридичну особу, щоби наші кримські відділення могли працювати, і тепер вони функціонують. На сьогоднішній день штат співробітників мережі складається з більш ніж 400 осіб», - розповідає Олександр Горбач, керівник франчайзингового напряму мережі ломбардів «Комод».

«Комод» Фото «Комод»

У мережі «Комод» франчайзі може працювати з нерухомістю, автомобілями, дорогоцінними металами та камінням, антикваріатом, технікою, виробами зі шкіри та хутра, предметами мистецтва, дитячими товарами, будматеріалами та ін. Перелік застав визначається побажаннями партнера.

Для відкриття ломбарду за системою франчайзингу підприємцю не потрібні великі капіталовкладення. На сьогоднішній день для партнерів діє спеціальна пропозиція - вартість франшизи нуль гривень. Плюс повний супровід відділення співробітниками центрального офісу, які нададуть допомогу на всіх етапах. Вони завжди готові допомогти у вирішенні будь-яких бухгалтерських, юридичні та інших питань, надати PR і маркетинговий супровід та ін. Важливо відзначити, що консалтингова фірма, яка входить до мережі ломбардів «Комод», веде діяльність ломбардного відділення за фіксовану щомісячну винагороду (роялті - 2300 грн), незалежно від доходу і обігу ломбарду, а при відкритті подальших відділень діє програма лояльності для партнерів: роялті зменшується з кожним новим відділенням.

«Що стосується заставного кредитування на даний момент, то ми бачимо, що кількість запитів від клієнтів зросла, але оплатити кредит - сьогодні проблема для деяких людей, тобто зріс відсоток неповернення кредиту. У нинішньому році ми працюємо над поліпшенням і модернізацією роботи  усієї компанії: удосконалюємо програмне забезпечення, встановлюємо сервер в мережі «Комод». Штат персоналу збільшуємо удвічі, також зростає штат бухгалтерії. З серпня плануємо впровадити в роботу по всіх відділеннях мережі касові апарати», - говорить Олександр Горбач.

У мережі ломбардів «Комод» діють три формати франшизи: можна відкрити одне або декілька нових відділень, підписавши Ліцензійний договір про партнерство; підписати Ліцензійний договір на користування торговою маркою ломбардом партнера; перереєструвати діючі відділення в одне з ПО (повних товариств) компанії на безкоштовній основі.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank