04.04.2015

Другий Pancheros у Міссурі

Мережа ресторанів мексиканської кухні збільшується

Pancheros Mexican Grill відкрив двері свого другого ресторану в Колумбії, повідомляє прес-служба компанії. Ресторан пропонує страви мексиканської кухні, а також відомий своїм особливим приготуванням буріто та користується попитом у населення.

Pancheros Mexican Grill Фото Pancheros Mexican Grill

Pancheros Mexican Grill на ринку швидкого харчування з 1992 року. Сьогодні мережа нараховує більш ніж 65 ресторанів у 19 штатах, і так само відкрита новому партнерству.

"Відкриття другого Pancheros у центрі Міссурі - це прекрасна можливість для нас розширювати мережу ресторанів, показати наші найкращі страви та придбати ще більше прихильників у даному регіоні. Ми не сумніваємося, що другий ресторан, який відкрито в Колумбії, матиме величезний успіх", - сказав Родні Андерсон, президент Pancheros Mexican Grill.

Відомо, що Адам Кауфман - колумбійський франчайзі Pancheros, був знайомий із мережею з моменту її заснування, а нещодавно став її партнером. Відкривши перший ресторан у Міссурі, він одразу задався метою відкрити ще два заклади. У 2014 році Адам отримав премію за високий рівень обслуговування у своєму закладі і за подвійне зростання кількості продажів протягом перших 18 місяців після відкриття.

дам Кауфман - яскравий приклад та зразок наслідування для мережі Pancheros на всіх рівнях, у тому числі і для інших франчайзі. Його ставлення до себе та до співробітників красномовніше за всі слова", - вважає Родні Андерсон.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank