04.04.2015

Другий Pancheros у Міссурі

Мережа ресторанів мексиканської кухні збільшується

Pancheros Mexican Grill відкрив двері свого другого ресторану в Колумбії, повідомляє прес-служба компанії. Ресторан пропонує страви мексиканської кухні, а також відомий своїм особливим приготуванням буріто та користується попитом у населення.

Pancheros Mexican Grill Фото Pancheros Mexican Grill

Pancheros Mexican Grill на ринку швидкого харчування з 1992 року. Сьогодні мережа нараховує більш ніж 65 ресторанів у 19 штатах, і так само відкрита новому партнерству.

"Відкриття другого Pancheros у центрі Міссурі - це прекрасна можливість для нас розширювати мережу ресторанів, показати наші найкращі страви та придбати ще більше прихильників у даному регіоні. Ми не сумніваємося, що другий ресторан, який відкрито в Колумбії, матиме величезний успіх", - сказав Родні Андерсон, президент Pancheros Mexican Grill.

Відомо, що Адам Кауфман - колумбійський франчайзі Pancheros, був знайомий із мережею з моменту її заснування, а нещодавно став її партнером. Відкривши перший ресторан у Міссурі, він одразу задався метою відкрити ще два заклади. У 2014 році Адам отримав премію за високий рівень обслуговування у своєму закладі і за подвійне зростання кількості продажів протягом перших 18 місяців після відкриття.

дам Кауфман - яскравий приклад та зразок наслідування для мережі Pancheros на всіх рівнях, у тому числі і для інших франчайзі. Його ставлення до себе та до співробітників красномовніше за всі слова", - вважає Родні Андерсон.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Другий Pancheros у Міссурі

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank