31.03.2015

Чому б не стати франчайзі?

Олені Шаайя після повернення в Україну до душі прийшлась франшиза рекрутингового бізнесу

— Олена, як Ви прийшли у рекрутинговий бізнес? Чому свій вибір зупинили на пропозиції від BVS-Rabota?
Я кілька років прожила за кордоном, але влітку 2014-го обставини склалися так, що довелося повернутися до рідного міста. Відповідно, виникло питання пошуку роботи. Хотілося знайти заняття не тільки заради грошей, але й для душі. Переглядала сайти, де люди обговорювали вигідність різного виду капіталовкладень, і чим далі заглиблювалася у пошуки роботи, тим виразніше розуміла що без ліцензій, дозволів, патентів і т.д думати про власний бізнес рано. Тоді підійшла до цього питання з іншого боку: а чому б не знайти компанію, яка вже пройшла весь цей тернистий шлях і запропонувати їм бути їх представником у моєму рідному місті? Так я дізналася про раніше не знайоме слово для мене:  "франчайзинг".  Знову почала пошуки в інтернеті, і цього разу компаній, які готові надати свою франшизу. Самим інформативним сайтом для мене виявився franchising.ua. Тут було кілька пропозицій вибору роботи для франчайзі.

Елена Шаайя Фото Олени Шаайя

На фото: Олена Шаайя - франчайзі BVS-Rabota у місті Краматорськ.

— Мені до душі припала рекрутингова компанія BVS-rabota. По-перше, це виявилося цікавим для мене, по-друге, франшиза не коштує величезних грошей, а найважливіше - це те, що працювати можна легально, маючи всі необхідні документи, представляючи інтереси компанії, яка вже зарекомендувала себе на ринку праці! Я зізвонилася із директором компанії BVS-rabota і ми домовилися про зустріч. Віталій Сергійович справив враження людини, яка повністю віддає себе роботі, амбітної і цілеспрямованої. Ми поговорили про переваги і недоліки майбутньої роботи. Імпонувало те, що він не нав'язував покупки франшизи, а навіть десь попереджав, що можуть бути як приємні моменти, так і невдачі. 

Ось так я і стала володарем франшизи компанії BVS-rabota та її представником у місті Краматорськ.

— З якими труднощами зіштовхнулися на початку шляху? Як подолали їх? Назвіть плюси і мінуси даної ніші?

Якихось особливих труднощів уже й не пам'ятаю. Керівник нашої мережі надав мені багато навчальних матеріалів, у тому числі й відео уроки, підказував як правильно рекламуватися. На початку в голові був хаос, адже справа-то для мене нова, інформації багато і потрібно було розібратися як нею правильно користуватись. Але з часом розібралася що до чого. З робочих питань постійно тримаємо зв'язок з менеджерами київського офісу, які дуже співчутливі, за що я їм дуже вдячна.

Особисто для мене плюс даного бізнесу - це постійна зайнятість і спілкування з людьми, так як робота за кордоном затребувана. Мінуси теж бувають: оскільки робота пов'язана безпосередньо з відкриттям віз і працевлаштуванням, то не все залежить від нашої компанії. Іноді виникають складнощі з відкриттям віз, іноді довго доводиться шукати вакансію для шукачів. Але коли приходить людина і в неї у паспорті стоїть довгоочікувана віза або знайшли їй роботу, то повірте, радію разом з нею! Намагаюся зв'язок тримати з тими, хто вже поїхав на роботу або їхніми родичами - дуже цікаво і пізнавально дізнаватися про їх життя і побут за кордоном.

—  Плануте відкривати ще одну філію?

— Зараз, коли вже більш-менш освоїла специфіку роботи, то починаю замислюватися про суміжну зайнятість. Оскільки звертаються люди для відкриття віз і виїзду за кордон, і часто - з питанням про переведення та легалізації документів. Було б непогано стати представником будь-якої компанії, яка надає послуги подібного роду.

—  Можете дати рекомендації потенційним франчайзі?

—  Мені складно давати поради, адже я, по суті, сама новачок. Бізнес працевлаштування - це постійна робота в інтернеті, постійна самореклама, і варто лиш на тиждень розслабитися, як потік клієнтів знижується і вони йдуть до конкурентів. Адже заробіток прямо пропорційний кількості людей, які до нас звертаються. І якщо для підприємця ця сфера цікава, то чому ні? Не потрібно боятися! Адже дорогу здолає той, хто йде!

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Чому б не стати франчайзі?

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank