21.03.2015

Французький Carrefour у Вірменії

Нещодавно відбулася урочиста церемонія відкриття гіпермаркету у Єревані

У березні Carrefour відкрив новий гіпермаркет у багатофункціональному торгово-розважальному комплексі «Єреван мол». У відкритті вірменської філії французької торгової мережі взяв участь Президент  Вірменії Серж Саргсян. 

 Carrefour Фото Carrefour

Сьогодні мережа Carrefour вважається однією з найбільших роздрібних мереж в світі. Основана компанія у 1957 році, а перший магазин був відкритий на півдні Франції.

Договір про попередню оренду території між компанією Carrefour і комплексом «Єреван мол» був підписаний 13 травня 2014. У церемонії підписання брали участь Президент Серж Саргсян і Президент Франції Франсуа Олланд, який відвідав країну з державним візитом. Як говориться в повідомленні, опублікованому прес-службою глави держави Вірменії.

У день відкриття гіпермаркету Carrefour мером Єревану Тароном Маркарян і директором офісу Carrefour у Вірменії Крістіаном де Налом Серж Саргсян, запрошені гості пройшлися по магазину, ознайомившись із його продукцією, ціновою політикою та якістю послуг.

На данний момент у Carrefour 15130 магазинів, розташованих у Європі, Бразилії, Аргентині, Північній Африці та Азії. Вони працюють під різними марками, у тому числі гіпермаркети Carrefour, супермаркети Carrefour Market, невеликі магазини Shopi і Marché Plus, дешеві Dia, Ed, магазини cash-and-carry Promocash.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Французький Carrefour у Вірменії

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1171 коментарів, 284 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank