21.03.2015

Французький Carrefour у Вірменії

Нещодавно відбулася урочиста церемонія відкриття гіпермаркету у Єревані

У березні Carrefour відкрив новий гіпермаркет у багатофункціональному торгово-розважальному комплексі «Єреван мол». У відкритті вірменської філії французької торгової мережі взяв участь Президент  Вірменії Серж Саргсян. 

 Carrefour Фото Carrefour

Сьогодні мережа Carrefour вважається однією з найбільших роздрібних мереж в світі. Основана компанія у 1957 році, а перший магазин був відкритий на півдні Франції.

Договір про попередню оренду території між компанією Carrefour і комплексом «Єреван мол» був підписаний 13 травня 2014. У церемонії підписання брали участь Президент Серж Саргсян і Президент Франції Франсуа Олланд, який відвідав країну з державним візитом. Як говориться в повідомленні, опублікованому прес-службою глави держави Вірменії.

У день відкриття гіпермаркету Carrefour мером Єревану Тароном Маркарян і директором офісу Carrefour у Вірменії Крістіаном де Налом Серж Саргсян, запрошені гості пройшлися по магазину, ознайомившись із його продукцією, ціновою політикою та якістю послуг.

На данний момент у Carrefour 15130 магазинів, розташованих у Європі, Бразилії, Аргентині, Північній Африці та Азії. Вони працюють під різними марками, у тому числі гіпермаркети Carrefour, супермаркети Carrefour Market, невеликі магазини Shopi і Marché Plus, дешеві Dia, Ed, магазини cash-and-carry Promocash.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank