17.03.2015

Сила франчайзингу

Стартували продажі франшизи компанії Техсила. рф

Компанія «Техсила. рф» цього року вийшла на ринок франчайзингу і вже продала декілька франшиз. Техсила. рф - інформаційний портал з продажу, купівлі та оренди спецтехніки, а також надання інформації про додаткові послуги і товари, які можуть знадобитися при проведенні ремонтних, будівельних, вантажних та інших робіт.

Техсила. рф Фото з мережі інтернет

Організація власної диспетчерської служби, при використанні федерального бренду "Техсіла.рф" - можливість при мінімальних витратах відкрити власний високорентабельний бізнес.

«Програма франшизи «Техсила. рф» стартувала в лютому нинішнього року. На сьогоднішній день відкрито 3 філії, і протягом березня ми плануємо здійснити ще 3 відкриття. Наші плани на рік включають 50 нових філіалів. Для України дана ідея може бути цікавою, тому що є можливість при мінімальних витратах запустити власний бізнес. Багато напрямків ведення бізнесу, які вже реалізовані в Росії, можна реалізувати так само й в Україні», - розповідає Олександр Багрінцев, директор з розвитку компанії «Техсила. рф».

На порталі Техсила.рф можна підібрати будь-яку спецтехніку, маючи у розпорядженні всі необхідні дані, і вибирати її не тільки за технічними характеристиками, але і за ціною. Оренда спецтехніки - це вихід для тих, кому немає сенсу купувати дорогі машини для виконання разових або час від часу проведенних робіт. Але якщо клієнт планує використовувати техніку постійно, то на порталі діє розділ продажу спецтехніки.

«Так як напередодні літнього сезону пожвавлюється будівництво, виробництво та інші сезонні види робіт, то зараз слушний час для організації диспетчерської служби спецтехніки. Для підприємця - це можливість швидкого розвитку та окупності, отримання заявок на послуги або спецтехніку, використання системи геолокації техніки, відсутність необхідності розробки, змісту і просування власного сайту та багато інших переваг», - вважає Олександр Багрінцев.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank