14.03.2015

Грандіозні плани

Компанія Cheese Photo планує стати мережею фотосалонів №1

Мережа фотосалонів Cheese photo активно розвивається на франчайзинговом ринку та зацікавлена ​​в нових партнерах із різних країн. На даний момент компанія пропонує на ринку якісно новий рівень бізнесу з продуманою концепцією, хорошим сервісом і професійним обслуговуванням.

 Cheese Photo Фото Cheese Photo

Формат Cheese Photo дозволяє отримувати прибуток, навіть якщо об’єкт розташований далеко від типових для розміщення фотосалонів місць: ВНЗ, органів юстиції або податкових служб.

«Здавалося б, Cheese Photo - звичайний фотосалон зі звичним набором послуг, але ж ми розробили інноваційні ідеї для успішного розвитку даного бізнесу. Грамотний SMM, змішаний з продуманим фірмовим стилем, дозволить залучити не тільки випадкових перехожих, а й забезпечити приріст клієнтського потоку за рахунок якісної реклами в інтернеті. Сьогодні ми зацікавлені в партнерах-франчайзі, також нам цікавий український ринок, так само як і багато інших ринків. Перевагою у відкритті Cheese Photo для підприємців є кілька причин: затребуваність на сьогоднішній день слуг фотосалону, мінімальні інвестиції в бізнес, досить швидка окупність, швидкий запуск і творчість», - поділився порталу представник компанії Cheese Photo.
 
Послуги Cheese Photo - це нанесення принтів на футболки, кружки, кейси для телефонів і багато іншого. У салоні можна сфотографуватися на всі види документів і роздрукувати улюблені знімки. Крім того, можна сканувати, копіювати та надрукувати будь-які тексти. Також це мобільна фотостудія: команда Cheese Photo приїзджає на подію замовника - будь то весілля чи промо-акція - зі студійним світлом, фотографом, прес-волом та обладнанням для друку фотографій і фотомагнітів. Гості фотографуються і одразу отримують знімки.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank