14.03.2015

Грандіозні плани

Компанія Cheese Photo планує стати мережею фотосалонів №1

Мережа фотосалонів Cheese photo активно розвивається на франчайзинговом ринку та зацікавлена ​​в нових партнерах із різних країн. На даний момент компанія пропонує на ринку якісно новий рівень бізнесу з продуманою концепцією, хорошим сервісом і професійним обслуговуванням.

 Cheese Photo Фото Cheese Photo

Формат Cheese Photo дозволяє отримувати прибуток, навіть якщо об’єкт розташований далеко від типових для розміщення фотосалонів місць: ВНЗ, органів юстиції або податкових служб.

«Здавалося б, Cheese Photo - звичайний фотосалон зі звичним набором послуг, але ж ми розробили інноваційні ідеї для успішного розвитку даного бізнесу. Грамотний SMM, змішаний з продуманим фірмовим стилем, дозволить залучити не тільки випадкових перехожих, а й забезпечити приріст клієнтського потоку за рахунок якісної реклами в інтернеті. Сьогодні ми зацікавлені в партнерах-франчайзі, також нам цікавий український ринок, так само як і багато інших ринків. Перевагою у відкритті Cheese Photo для підприємців є кілька причин: затребуваність на сьогоднішній день слуг фотосалону, мінімальні інвестиції в бізнес, досить швидка окупність, швидкий запуск і творчість», - поділився порталу представник компанії Cheese Photo.
 
Послуги Cheese Photo - це нанесення принтів на футболки, кружки, кейси для телефонів і багато іншого. У салоні можна сфотографуватися на всі види документів і роздрукувати улюблені знімки. Крім того, можна сканувати, копіювати та надрукувати будь-які тексти. Також це мобільна фотостудія: команда Cheese Photo приїзджає на подію замовника - будь то весілля чи промо-акція - зі студійним світлом, фотографом, прес-волом та обладнанням для друку фотографій і фотомагнітів. Гості фотографуються і одразу отримують знімки.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Грандіозні плани

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank