11.03.2015

Еко-Лавка: Захід та Схід

Відкрито партнерський об’єкт у Львові, а в найближчих планах мережі відкриття у Вінниці та Харкові

19 лютого відкрилося два перших магазини «Еко-Лавка» у Львові. Відтепер мешканці галицької столиці можуть оцінити якість натуральних продуктів мережі. Львівські торгові об'єкти розташовані на вулиці Богдана Хмельницького та Мельника. Сьогодні компанія «Еко-Лавка» пропонує натуральні, екологічно чисті продукти харчування, вирощені і вироблені на фермерських господарствах без застосування агрохімії, ГМО, гормонів росту та харчових добавок, більш ніж в 40 магазинах України.

«Еко-Лавка» Фото стенд «Еко-Лавки» на виставці "Франчайзинг 2015"

Мережа «Еко-Лавка» в черговий раз прийняла участь у виставці «Франчайзинг 2015», яка відбулася 25-27 лютого в Києві. В рамках виставки Олександр Петренко розповів про історію розвитку мережі і про секрети її успіху.

«Минулого місяця були відкриті наші магазини на Заході України, де нас зустріли дуже привітно. Наступного тижня відбудуться два партнерських відкриття у Вінниці. Вінницькі хлопці цілеспрямовано шукали подібний бізнес, приїжджали до Київа, і вирішили, що «Еко-Лавка» - бізнес для них. Отож, скоро у Вінниці працюватиме вже три магазини. Також ми працюємо над Харковом: вибираємо хороші локації для майбутніх франчайзі. І, як тільки ми їх узгодимо, то поїдемо відкривати це місто. За величиною воно на другому місці в Україні, тому можливості там величезні», - розповідає Олександ Петренко, директор з розвитку мережі« Еко-Лавка ».

Залежно від наявності приміщення, його площі та наявності торгового обладнання, при відкритті магазину «Еко-Лавка» партнеру потрібні інвестиції в розмірі від 150 до 180 гривень. Паушальний внесок становить 50 тисяч гривень, а роялті - 3% від обороту магазина.

«Ми старанно займаємося розвитком мережі, покращуємо якість її роботи, розширюємо штат співробітників компанії. Також працюємо над тим, щоб у магазинах «Еко-Лавка» продукція була виключно вітчизняного виробництва. Це пов'язано з підвищенням курсу валют, а також у зв'язку з тим, що для нас важливо розвивати власний ринок України», - сказав наостанок Александ Петренко.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Еко-Лавка: Захід та Схід

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank