10.03.2015

Романтична франшиза від Podkat

Компанія розвиває мережу агенств незвичайних побаченнь франчайзинговим шляхом

Podkat планує активний розвиток по франчайзингу та зацікавлений в українських партнерах. На даний момент компанія має одне власне агентство, також один франчайзинговий проект. Основна ідея агентства Podkat - розвиток, поряд з уже традиційно розвиненими святковими агентствами, нового напрямку дозвілля, а саме - дозвілля для закоханих пар. Під новим напрямком мається на увазі створення нових послуг з організації свят для двох.

Podkat Фото Podkat

Франшиза включає кілька пропозицій: пакет «Mini Місто» - для міст з населенням до 500 тис.осіб, «Maxi Місто» - для міст з населенням від 500 тис. до 1 млн.чоловік та пакет «MEGA Місто» для міст з населенням понад 1 млн. чоловік.

«Український ринок нам цікавий, як і будь-який інший! На Україні багато великих міст, які підходять для реалізації проекту. Основні інвестиції в проект - це закупка реквізиту для заходів, оренда офісу та витрати на рекламні, а також маркетингові роботи. Наш проект займається організацією свят для двох, основний напрямок це побачення на даху, який приносять основний дохід агентству. Ми хочемо знайти творчих і працьовитих людей, яких навчимо заробляти на романтиці», - поділився Володимир Широкий, представник компанії Podkat.

Діяльність компанії ділиться на три категорії: незвичайні побачення - основний напрямок агентства, сюрпризи та подарунки. Що стосується сюрпризів, то це широкий вибір різних послуг, йдеться про різні варіанти пропозиції руки і серця, вибачення перед коханою людиною або незвичайна доставка подарунку. А до категорії «подарунки» відносяться авторські роботи (портрети, шаржі, незвичайні букети і т.д.). Постачальниками перерахованої продукції та інших сувенірів є приватні особи, які займаються виробництвом даної продукції. Усі товари є унікальними і неповторними у своєму роді.

Перевагою співпраці з Podkat для майбутнього франчайзі - є низький рівень витрат на утримання агентства незвичайних побачень, що забезпечує його рентабельність. На початковій стадії бізнес можна поєднувати роботу і навчання. Також на початковому етапі не вимагається офіс, бо перші зустрічі з клієнтами можна проводити у кав'ярні.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank