10.03.2015

Романтична франшиза від Podkat

Компанія розвиває мережу агенств незвичайних побаченнь франчайзинговим шляхом

Podkat планує активний розвиток по франчайзингу та зацікавлений в українських партнерах. На даний момент компанія має одне власне агентство, також один франчайзинговий проект. Основна ідея агентства Podkat - розвиток, поряд з уже традиційно розвиненими святковими агентствами, нового напрямку дозвілля, а саме - дозвілля для закоханих пар. Під новим напрямком мається на увазі створення нових послуг з організації свят для двох.

Podkat Фото Podkat

Франшиза включає кілька пропозицій: пакет «Mini Місто» - для міст з населенням до 500 тис.осіб, «Maxi Місто» - для міст з населенням від 500 тис. до 1 млн.чоловік та пакет «MEGA Місто» для міст з населенням понад 1 млн. чоловік.

«Український ринок нам цікавий, як і будь-який інший! На Україні багато великих міст, які підходять для реалізації проекту. Основні інвестиції в проект - це закупка реквізиту для заходів, оренда офісу та витрати на рекламні, а також маркетингові роботи. Наш проект займається організацією свят для двох, основний напрямок це побачення на даху, який приносять основний дохід агентству. Ми хочемо знайти творчих і працьовитих людей, яких навчимо заробляти на романтиці», - поділився Володимир Широкий, представник компанії Podkat.

Діяльність компанії ділиться на три категорії: незвичайні побачення - основний напрямок агентства, сюрпризи та подарунки. Що стосується сюрпризів, то це широкий вибір різних послуг, йдеться про різні варіанти пропозиції руки і серця, вибачення перед коханою людиною або незвичайна доставка подарунку. А до категорії «подарунки» відносяться авторські роботи (портрети, шаржі, незвичайні букети і т.д.). Постачальниками перерахованої продукції та інших сувенірів є приватні особи, які займаються виробництвом даної продукції. Усі товари є унікальними і неповторними у своєму роді.

Перевагою співпраці з Podkat для майбутнього франчайзі - є низький рівень витрат на утримання агентства незвичайних побачень, що забезпечує його рентабельність. На початковій стадії бізнес можна поєднувати роботу і навчання. Також на початковому етапі не вимагається офіс, бо перші зустрічі з клієнтами можна проводити у кав'ярні.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Романтична франшиза від Podkat

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1171 коментарів, 284 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank