09.03.2015

Колумбійський Fuddruckers

Компанія підписала договір про розвиток мережі у Південній Америці

Американська мережа ресторанів Fuddruckers, що спеціалізується на продажу гамбургерів, повідомила про свій развиток в Колумбії. Партнером, який буде розвивати бренд у цьому регіоні, стала компанія Grupo Char's. Відкриття першого ресторану відбудеться у Боготі, як повідомляє прес-служба компанії.

Данієль Н'євес, Ліна Чаар (Grupo Char's), Пітер Трополі (Luby's, Inc). Фото Данієль Н'євес, Ліна Чаар (Grupo Char's), Пітер Трополі (Luby's, Inc).

Мережа Fuddruckers налічує більш ніж 50 власних та понад 130 партнерських ресторанів.

Ресторани Fuddruckers є мережею компанії Luby's, Inc., яка також розвиває такі бренди, як Luby's Cafeteria, Cheeseburger in Paradise та інші. Пітер Трополі, головний операційний директор Luby's, Inc. прокоментував дану угоду так: "Ми раді робити нові крок у бік Південної Америки з партнером, який не тільки має великий досвід у бізнесі, але і бажання зробити експансію мережі в Колумбії".

Що стосується Grupo Char's, то це сімейна компанія, що була заснована близько 40 років тому та знаходиться у Маракайо (Венесуела). Нолдінг включає автомобільні франшизи, бізнес у сфері туризму, готельного господарства, будівництва та ін. У компанії працює близько 500 співробітників та щорічно вона підтримує більш ніж 150 тисяч клієнтів.

За словами засновника Grupo Char's, Mонди Чаар, його команда з нетерпінням чекає впровадження якості, надійності та привабливості Fuddruckers у Колумбії, де вечеряти "не вдома" стає все більш популярним, а гамбургер стає одним з популярних продуктів.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank