06.03.2015

Плани Woka Asia Food

Компанією поставлені цілі розвивати мережу за допомогою франчайзингу в країнах СНД, а також у Європі

Мережа закладів азіатської кухні Asia Food дає можливість придбання франшизи ресторану формату фуд-корт Woka та розвитку мережі на території України. «На даний момент компанія має три власних об'єкти, які розташовані в Полтаві та Одесі. А також сім франчайзингових, що працюють у таких містах, як Київ, Харків, Одеса та Дніпропетровськ. У наших планах і далі активно розвивати формат Woka Asia Food за допомогою франчайзингу в Україні, Росії, Казахстані, Білорусії, а також в Європі, пропонуючи співпрацю партнерам бажаючим працювати у цікавій та перспективній сфері», - ділиться Наталя Саєнко, засновник ресторанів групи Asia Food .

Asia Food Фото Asia Food

Для відкриття ресторану франчайзі будуть необхідні інвестиції від до тисяч. Паушальний внесок - тисяч. Окупність бізнесу від 10 до 15 місяців.

Мережа Woka Asia Food першою запропонувала однойменну концепцію в Україні і реалізувала її за всіма канонами справжньої паназиатскої кухні. Страви з асортименту Woka приготовлені згідно з традиційними рецептами східної кухні, проте адаптовані під смаки вітчизняних споживачів. Коробочки з локшиною удон, рисом та всякими смаколиками популярні як на батьківщині wok, у Китаї, так і в західних країнах, особливо в Америці.

Перевага франшизи Woka для партнерів у зручності, натуральності інгредієнтів і традиційному способі приготування, а також у відносній простоті страв, що позитивно впливає на їх собівартість. Закладена в технології бізнесу можливість обслуговування «take and go» і доставка дозволяє мінімізувати вклади та мати хороші продажі навіть з мінімальних площ. Власники мережі працюють у сфері громадського харчування більш ніж 12 років, що дозволяє успішно розвивати бізнес і стрімко збільшувати мережу закладів. Франчайзер передасть унікальні рецепти страв і навчить тим стандартам, яких зобов'язаний дотримуватися партнер.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank