06.03.2015

Плани Woka Asia Food

Компанією поставлені цілі розвивати мережу за допомогою франчайзингу в країнах СНД, а також у Європі

Мережа закладів азіатської кухні Asia Food дає можливість придбання франшизи ресторану формату фуд-корт Woka та розвитку мережі на території України. «На даний момент компанія має три власних об'єкти, які розташовані в Полтаві та Одесі. А також сім франчайзингових, що працюють у таких містах, як Київ, Харків, Одеса та Дніпропетровськ. У наших планах і далі активно розвивати формат Woka Asia Food за допомогою франчайзингу в Україні, Росії, Казахстані, Білорусії, а також в Європі, пропонуючи співпрацю партнерам бажаючим працювати у цікавій та перспективній сфері», - ділиться Наталя Саєнко, засновник ресторанів групи Asia Food .

Asia Food Фото Asia Food

Для відкриття ресторану франчайзі будуть необхідні інвестиції від до тисяч. Паушальний внесок - тисяч. Окупність бізнесу від 10 до 15 місяців.

Мережа Woka Asia Food першою запропонувала однойменну концепцію в Україні і реалізувала її за всіма канонами справжньої паназиатскої кухні. Страви з асортименту Woka приготовлені згідно з традиційними рецептами східної кухні, проте адаптовані під смаки вітчизняних споживачів. Коробочки з локшиною удон, рисом та всякими смаколиками популярні як на батьківщині wok, у Китаї, так і в західних країнах, особливо в Америці.

Перевага франшизи Woka для партнерів у зручності, натуральності інгредієнтів і традиційному способі приготування, а також у відносній простоті страв, що позитивно впливає на їх собівартість. Закладена в технології бізнесу можливість обслуговування «take and go» і доставка дозволяє мінімізувати вклади та мати хороші продажі навіть з мінімальних площ. Власники мережі працюють у сфері громадського харчування більш ніж 12 років, що дозволяє успішно розвивати бізнес і стрімко збільшувати мережу закладів. Франчайзер передасть унікальні рецепти страв і навчить тим стандартам, яких зобов'язаний дотримуватися партнер.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Плани Woka Asia Food

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank