03.03.2015

Позбавити від плісняви

Plesene.Net розширює свою франчайзингову мережу на ринку СНД

Компанія «АНГ», правовласник бренду Plesene.Net., що спеціалізується на мікологічних послугах, розширює свою франчайзингову мережу на ринку СНД, а в тому числі й України. На сьогоднішній день франчайзер налічує 14 франчайзингових філій. 
«До того моменту поки ми не почали просувати франчайзинговий проект (2011 рік), конкуренція на обох ринках повністю була відсутня. У міру зростання ринку з'явилося досить багато підприємців, які вирішили, що можуть надавати подібні послуги для фізичних осіб самостійно. Звичайно, побороти цвілль назовсім у таких підприємців зазвичай не виходить, а в результаті, час від часу доводиться переробляти роботу за ними. Тому у деяких їх замовників поселяється думка, що з цвіллю впоратися не можна, хоча для деяких поодиноких випадків - це вірно. Є види цвілі, з якими боротися безглуздо, хоча більшість видів можна вивести назовсім», - коментує Андрій Нікандров, координатор проекту Plesene.net.

Plesene.Net Фото Plesene.Net

Компанія знищує цвіль та спори в повітрі, що становлять небезпеку для людини. У роботі використовуються нетоксичні біоциди останнього покоління, що зберігають свою ефективність до 10 років.

Дану нішу можна розділити на два сегменти: юридичних та фізичних осіб. На ринку послуг для великих юридичних осіб конкуренції практично немає і сьогодні. Компанія володіє унікальними технологіями обробки специфічних об'єктів у Росії, таких як промислові холодильні камери на 100 квадратних метрів, предмети мистецтва, архіви, картини. «Що до українського ринку, то зараз, звичайно, ситуація складна для будь-якого виду діяльності. Але у нашого бізнесу є незаперечні переваги в такій ситуації: практична «вічність» попиту навіть у довгостроковій перспективі. Необмежене коло клієнтів - як фізичних осіб, так і корпоративних, а також напрацьовані унікальні технології», - вважає Андрій Нікандров.

Сума інвестицій, яка буде потрібно майбутньому партнеру з України, залежить від міста і становить від 3000$, а приступити до роботи можна одразу після проходження навчання. «Коли ми починали надавати послуги з видалення цвілі, у нас був досвід більше 10 років у проведенні мікологічних обстежень, детальне розуміння предмету, знання зарубіжних технологій з видалення цвілі та лабораторні результати ефективності різних антицвілевих складів. Але, незважаючи на це нам потрібно було досить багато часу на відточування, стандартизацію та систематизацію усіх процесів. І зараз ми раді запропонувати партнерам ефективну повністю опрацьовану і налагоджену модель», - сказав наостанок Андрій Нікандров.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank