03.03.2015

Позбавити від плісняви

Plesene.Net розширює свою франчайзингову мережу на ринку СНД

Компанія «АНГ», правовласник бренду Plesene.Net., що спеціалізується на мікологічних послугах, розширює свою франчайзингову мережу на ринку СНД, а в тому числі й України. На сьогоднішній день франчайзер налічує 14 франчайзингових філій. 
«До того моменту поки ми не почали просувати франчайзинговий проект (2011 рік), конкуренція на обох ринках повністю була відсутня. У міру зростання ринку з'явилося досить багато підприємців, які вирішили, що можуть надавати подібні послуги для фізичних осіб самостійно. Звичайно, побороти цвілль назовсім у таких підприємців зазвичай не виходить, а в результаті, час від часу доводиться переробляти роботу за ними. Тому у деяких їх замовників поселяється думка, що з цвіллю впоратися не можна, хоча для деяких поодиноких випадків - це вірно. Є види цвілі, з якими боротися безглуздо, хоча більшість видів можна вивести назовсім», - коментує Андрій Нікандров, координатор проекту Plesene.net.

Plesene.Net Фото Plesene.Net

Компанія знищує цвіль та спори в повітрі, що становлять небезпеку для людини. У роботі використовуються нетоксичні біоциди останнього покоління, що зберігають свою ефективність до 10 років.

Дану нішу можна розділити на два сегменти: юридичних та фізичних осіб. На ринку послуг для великих юридичних осіб конкуренції практично немає і сьогодні. Компанія володіє унікальними технологіями обробки специфічних об'єктів у Росії, таких як промислові холодильні камери на 100 квадратних метрів, предмети мистецтва, архіви, картини. «Що до українського ринку, то зараз, звичайно, ситуація складна для будь-якого виду діяльності. Але у нашого бізнесу є незаперечні переваги в такій ситуації: практична «вічність» попиту навіть у довгостроковій перспективі. Необмежене коло клієнтів - як фізичних осіб, так і корпоративних, а також напрацьовані унікальні технології», - вважає Андрій Нікандров.

Сума інвестицій, яка буде потрібно майбутньому партнеру з України, залежить від міста і становить від 3000$, а приступити до роботи можна одразу після проходження навчання. «Коли ми починали надавати послуги з видалення цвілі, у нас був досвід більше 10 років у проведенні мікологічних обстежень, детальне розуміння предмету, знання зарубіжних технологій з видалення цвілі та лабораторні результати ефективності різних антицвілевих складів. Але, незважаючи на це нам потрібно було досить багато часу на відточування, стандартизацію та систематизацію усіх процесів. І зараз ми раді запропонувати партнерам ефективну повністю опрацьовану і налагоджену модель», - сказав наостанок Андрій Нікандров.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Позбавити від плісняви

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank