26.02.2015

Репортаж з місця події

Відбулося відкриття виставки «Франчайзинг 2015»

Вчора, 25 лютого, у столичному виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» пройшло офіційне відкриття міжнародної виставки «Франчайзинг 2015». Цього року вона проходить одночасно з комплексом «Індустрія торгівлі». Тому відвідувачі можуть не тільки вибрати франшизу, але і знайти необхідне обладнання та послуги для запуску власного бізнесу. У перший день відвідуваність заходу була хороша, правда в цьому році виставка проходить на один день менше.

виставки «Франчайзинг 2015» Фото виставки «Франчайзинг 2015»

Біля стенду компанії "ПРОФІТ систем" дуже людно. Найбільше підприємців цікавлять такі питання, як вихід на європейський ринок, можливість розвитку бізнесу по франчайзингу та ін.

"По-перше виставка відбулася. У наш час це подія. По-друге, відвідувачів більше, ніж ми очікували: приріст 50% за перший день. Тут зібралися ті підприємці, хто вірить у розвиток українського бізнесу, хто шукає будь-які можливості росту. Кільком експонентам, які не могли проплатити стандартну мінімальну площу, але дуже хотіли представити свою франшизу, ми пішли назустріч, виділивши невеликий окремий сектор для них. Цього року актуальною та затребуваною виявилася тема виходу підприємств на європейські ринки", - першими враженнями поділилася Оксана Онопрієнко, маркетинг-менеджер виставки «Франчайзинг 2015».

Виставка охопила багато аспектів франчайзингової схеми ведення бізнесу: українські та іноземні франшизи, консалтингові послуги, можливості кредитування бізнесу, торгові майданчики. У спікер-зоні завжди спостерігалося багато бажаючих отримати свіжу інформацію про те, як правильно вибрати бізнес, розвивати франчайзинг тощо. Серед експонентів такі відомі франчайзери, як Pizza Celentano, "Наш Край", "Соната" та інші, а також представлено багато нових франчайзингових пропозицій, в основному у сфері харчування. Перший день виставки пройшов активно: крім франшиз, представлених на стендах, відвідувачів чекала насичена програма, можливість отримати кваліфіковану консультацію з юридичних, фінансових та організаційних питань франчайзингу в консалтинг-зоні.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank