18.02.2015

Рецепт солодкого бізнесу

«Солодка вата» вийшла з пропозицією на український франчайзинговий ринок

Компанія «Солодка Вата» вийшла на ринок франчайзингу і пропонує новий та цілорічний бізнес "під ключ", заснований на багаторічному досвіді західних колег, а також на власних унікальних технологіях виробничого процесу замкнутого циклу.
 
«У 2015-му році наша компанія планує активно розширювати франчайзингову мережу. Для нас важливо, щоби франчайзі був відповідальною людиною, і був готовий поринути з головою у бізнес, щоб було бажання розвиватися. Потенційному партнеру потрібно надати всі необхідні дані, які фахівці нашої компанії опрацюють, проведуть аналіз отриманої інформації, і на основі цього буде оприділено принцип роботи по партнерській угоді. Визначення цінового рівня для майбутнього партнера залежить від того, що йому потрібно. Наприклад, він може придбати повний франчайзинговий пакет або лише частину його. У майбутньому, після проходження деякого часу і демонстрації результатів успішної роботи, цей ціновий рівень буде переглядатися залежно від зміни показників. Важливо розуміти що ми не пропонуємо сезонну, вуличну торгівлю солодкою ватою, цей вид діяльності вже давно зжив себе, наша компанія пропонує бізнес який працює цілий рік», - розповідає Марк Богатинов, директор компанії «Солодка Вата».

«Солодка вата» Фото продукції «Солодка вата»

Для відкриття торгового об’єкту «Солодка вата» підприємцю знадобляться інвестиції у розмірі 2000 доларів. Роялті становлять 7%, а рекламної відрахування - обговорюються з франчайзером.

Франчайзинговий пакет «Сладкая Вата» складається з об'єктів інтелектуальної власності та послуг (know to how), у вигляді спеціалізованого обладнання і всіх комплектуючих до нього; власних стандартів управління даного бізнесу та обслуговування клієнтів; активної клієнтської бази в м. Одесса, тренінги та багато чого іншого.

«Ми пропонуємо: відкриття вже успішно працюючого бізнесу під відомим брендом «Солодка Вата» та налагоджену роками, а також перевірену на практиці бізнес-схему. Майбутнім франчайзі ми даємо підтримку, віддаємо права на авторські програми для майбутньої їх реалізації, надамо можливість купувати високоякісні продукти та витратні матеріали у сертифікованих постачальників за ексклюзивними цінами, активну напрацьовану клієнтську базу та інші переваги роботи з нами. У партнера може не піти робота лише у тому випадку, якщо він не буде слідувати стандартам та інструкціям, прописаним в договорі», -  говорить Марк Богатинов.
 

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank