14.02.2015

Sixt розширила свою мережу в Кувейт

Міжнародна мережа надасть послуги з прокату автомобілів у Південно-Західній Азії

Мережа з прокату автомобілів SIXT, яка є першою компанією з оренди авто в Європі, успішно розширюється в усьому світі. На даний момент вона вийшла на ринок Кувейту. В офіційному повідомленні компанії говориться, що представництво компанії почало роботу в міжнародному аеропорту Кувейту. SIXT буде пропонувати широкий спектр послуг від коротко- і довгострокової оренди авто економ-класу до ексклюзивних послуг, наприклад, оренди лімузинів, спорткарів і позашляховиків.

SIXT Фото SIXT

Компанія Sixt представлена у більш ніж 105 країнах світу і має 4500 станцій прокату. Прокат автомобілів від Sixt - це сервіс високої якості за міжнародними стандартами обслуговування, а також унікальні рішення і спеціальні тарифи по всьому світу.

За розвиток кувейтського підрозділу відповідатиме місцева компанія, яка має 20-ти річний досвід роботи на даному ринку. Завдяки запуску у Кувейті, Sixt закриває практично всі країни Близького Сходу. «Цей регіон є важливим регіоном, де активно розвивається бізнес і промисловість. При цьому затребуваність послуг Sixt у цих країнах постійно зростає. Саме тому відкриття підрозділу в Кувейті цілком логічний крок у рамках нашої експансії. Наша присутність у цьому еміраті дозволить бути бізнес-клієнтам і мандрівникам, які відвідують Близький Схід, ще більш активними», - прокоментував старший віце-президент по франчайзингу Sixt Рюдигер Проске.

SIXT представлена на ринку України і надає такі послуги, як прокат авто з водієм і без водія, трансфери в аеропорт та залізничний вокзал, бронювання авто за кордоном з оплатою в Україні та інші послуги. Її станції обслуговування розташовані у всіх великих регіональних центрах України. Прокатний парк розподілений по класах від економ до люкс, в якому є автомобілі від провідних світових виробників - Skoda, Toyota, Mercedes, BMW, VW та ін. Окрім SIXT основними гравцями ринку є Avis, Budget, BLS, Race, Europcar, Hertz , Aro Cars, Megarent та інші компанії.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank