14.02.2015

Sixt розширила свою мережу в Кувейт

Міжнародна мережа надасть послуги з прокату автомобілів у Південно-Західній Азії

Мережа з прокату автомобілів SIXT, яка є першою компанією з оренди авто в Європі, успішно розширюється в усьому світі. На даний момент вона вийшла на ринок Кувейту. В офіційному повідомленні компанії говориться, що представництво компанії почало роботу в міжнародному аеропорту Кувейту. SIXT буде пропонувати широкий спектр послуг від коротко- і довгострокової оренди авто економ-класу до ексклюзивних послуг, наприклад, оренди лімузинів, спорткарів і позашляховиків.

SIXT Фото SIXT

Компанія Sixt представлена у більш ніж 105 країнах світу і має 4500 станцій прокату. Прокат автомобілів від Sixt - це сервіс високої якості за міжнародними стандартами обслуговування, а також унікальні рішення і спеціальні тарифи по всьому світу.

За розвиток кувейтського підрозділу відповідатиме місцева компанія, яка має 20-ти річний досвід роботи на даному ринку. Завдяки запуску у Кувейті, Sixt закриває практично всі країни Близького Сходу. «Цей регіон є важливим регіоном, де активно розвивається бізнес і промисловість. При цьому затребуваність послуг Sixt у цих країнах постійно зростає. Саме тому відкриття підрозділу в Кувейті цілком логічний крок у рамках нашої експансії. Наша присутність у цьому еміраті дозволить бути бізнес-клієнтам і мандрівникам, які відвідують Близький Схід, ще більш активними», - прокоментував старший віце-президент по франчайзингу Sixt Рюдигер Проске.

SIXT представлена на ринку України і надає такі послуги, як прокат авто з водієм і без водія, трансфери в аеропорт та залізничний вокзал, бронювання авто за кордоном з оплатою в Україні та інші послуги. Її станції обслуговування розташовані у всіх великих регіональних центрах України. Прокатний парк розподілений по класах від економ до люкс, в якому є автомобілі від провідних світових виробників - Skoda, Toyota, Mercedes, BMW, VW та ін. Окрім SIXT основними гравцями ринку є Avis, Budget, BLS, Race, Europcar, Hertz , Aro Cars, Megarent та інші компанії.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Sixt розширила свою мережу в Кувейт

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank