12.02.2015

Символ німецького фаст-фуду Curry Wurst

Франшиза фірмової закусочної для бажаючих відкрити власний бізнес

Проект Curry Wurst в Україні запущено на початку 2014 року. Працює 2 заклади у Дніпропетровську,
і найближчим часом відбудеться відкриття нового торгового об'єкту. Буквально у лютому нинішнього року стартувала франчайзинговая кампанія. Сьогодні керівництво компанії веде переговори з майбутніми франчайзі з Києва, Сум та Івано-Франківська, і цікавиться ринком Білорусії, Казахстану, Молдавії і Росії.

Curry Wurst Фото Curry Wurst

Curry Wurst - це мережа фірмових закусочних з дизайнерським інтер’єром, смачним меню та широким асортиментом бару, що включає в себе, не тільки стандартні позиції традиційного фаст-фуду, але і всім відомі закуски німецьких пабів.

Curry Wurst пропонує своїм партнерам цілісну бізнес-систему, що включає технологію створення фірмової закусочної, комплекс послуг з ведення бізнесу, постійну організаційну та інформаційну підтримку. «Для відкриття закусочної Curry Wurst, площею від 80 кв.м., підприємцю необхідні інвестиції від 42 тисяч доларів. Вступний внесок становить 5 тисяч доларів, а роялті - 4% від обороту на місяць. Рекламні відрахування відсутні, а окупність бізнесу від 18 до 24 місяців. На даний момент ми розробляємо альтернативний, малий формат закладу, площею 20 кв.м., відповідно, й інвестіціі у бізнес будуть нижчими», - розповідає Костянтин Куліда, керівник франчайзингового напряму.

Партнеру, який вирішить відкрити закусочну Curry Wurst, не доведеться шукати інших постачальників, або розробляти додаткове меню, так як компанія пропонує повний асортимент для успішного і безперебійного функціонування закусочної, що задовольняє потреби і смаки усіх відвідувачів. «Ми маємо власне виробництво, що дозволяє контролювати процес на всіх етапах приготування. Власні фірмові ковбаски, обсмажені у фритюрі, соус, пиво. Все це неймовірно смачно! Працюємо виключно з вітчизняною продукцією, виробником. Наша бізнес-система максимально враховує особливості українських умов ведення справи, що дозволяє партнеру стати фахівцем в цьому бізнесі, не витрачаючи на це роки», - говорить Костянтин Куліда.
 

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

1

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank