31.01.2015

Chem-Dry виходить на іспанський ринок

Американська компанія з чищення килимів та різних покриттів для підлоги продала майстер-франшизу

У ролі майстер-франчайзі виступить Хосе Лоренсо, який протягом більш ніж 15-ти років був майстром-франчайзі Chem-Dry у Португалії. Тепер він буде розвивати даний бренд в Іспанії, повідомляється в прес-релізі компанії.

Chem-Dry Фото Chem-Dry

"Ми сподіваємося, що клієнти будуть раді дізнатися, що може запропонувати Chem-Dry під керівництвом Хосе Лоренсо. Його досвід допоможе багатьом підприємцям придбати франшизу для чищення підлоги в Іспанії", - сказав Ден Тарантін, генеральний і виконавчий директор Chem-Dry.

Майстер-франчайзі буде передавати власний досвід новим франчайзі мережі, а також надавати їм підтримку, пов'язану з веденням бізнесу при відкритті об'єктів Chem-Dry. Хосе Лоренсо впевнений, що в Іспанії існує величезний потенціал для зростання мережі, так як дана ніша ще не заповнена. Він вважає, що Chem-Dry - це міжнародний бренд, якому вже майже 40 років. І починаючи вести бізнес з цією компанією, людина, яка хоче відкрити даний бізнес, не просто стане підприємцем, а також буде частиною чогось великого.

Компанія Chem-Dry використовує екологічно чисті чистячі засоби, які сертифіковані, а також вживає на 80% менше води, ніж при звичайній чищенні килимів або підлогових покриттів. Сьогодні Іспанія є 48 країною світу, де присутні філії компанії. Chem-Dry має понад 4200 точок по всьому світу.

 

 

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank