31.01.2015

Chem-Dry виходить на іспанський ринок

Американська компанія з чищення килимів та різних покриттів для підлоги продала майстер-франшизу

У ролі майстер-франчайзі виступить Хосе Лоренсо, який протягом більш ніж 15-ти років був майстром-франчайзі Chem-Dry у Португалії. Тепер він буде розвивати даний бренд в Іспанії, повідомляється в прес-релізі компанії.

Chem-Dry Фото Chem-Dry

"Ми сподіваємося, що клієнти будуть раді дізнатися, що може запропонувати Chem-Dry під керівництвом Хосе Лоренсо. Його досвід допоможе багатьом підприємцям придбати франшизу для чищення підлоги в Іспанії", - сказав Ден Тарантін, генеральний і виконавчий директор Chem-Dry.

Майстер-франчайзі буде передавати власний досвід новим франчайзі мережі, а також надавати їм підтримку, пов'язану з веденням бізнесу при відкритті об'єктів Chem-Dry. Хосе Лоренсо впевнений, що в Іспанії існує величезний потенціал для зростання мережі, так як дана ніша ще не заповнена. Він вважає, що Chem-Dry - це міжнародний бренд, якому вже майже 40 років. І починаючи вести бізнес з цією компанією, людина, яка хоче відкрити даний бізнес, не просто стане підприємцем, а також буде частиною чогось великого.

Компанія Chem-Dry використовує екологічно чисті чистячі засоби, які сертифіковані, а також вживає на 80% менше води, ніж при звичайній чищенні килимів або підлогових покриттів. Сьогодні Іспанія є 48 країною світу, де присутні філії компанії. Chem-Dry має понад 4200 точок по всьому світу.

 

 

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Chem-Dry виходить на іспанський ринок

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank