28.01.2015

IDS-централізація

Централізоване обслуговування клієнтів франчайзі-партнерів як засіб збільшення ефективності бізнесу

Проект франчайзингу компанія IDS Aqua Service, яка є єдиний національним оператором і лідером ринку доставки води в будинки і офіси, успішно запустила у 2011 році. Франчайзинг від IDS Aqua Service передбачає ексклюзивну дистрибуцію торгових марок Аляска і Старий Миргород у тарі об'ємом 18,9 л. на закріпленій за партнером території. При цьому франчайзі-партнер отримує у рамках пакету бізнес-план, розроблений для його регіону, а також маркетингову, ІТ-підтримку, консалтинг у сфері підбору персоналу, навчання та інше.

IDS Фото IDS Aqua Service

Вступний платіж для майбутніх партнерів складає від 10 000 грн. Витрати на запуск точки, включаючи вступний платіж: від 130 000 грн. Роялті складає 6% від обсягу закупленої води 18,9 л. Термін окупності: 24 місяці.

У 2015 році IDS Aqua Service вийшла на новий рівень обслуговування франчайзі. Тепер для них доступний централізований Контакт-центр IDS Aqua Service, що складається зі спеціалізованого обладнання, багатоканальних цифрових телефонних потоків і професійної команди. 

Висококваліфіковані оператори 7 днів на тиждень забезпечують всі види комунікації з клієнтами: вхідні та вихідні дзвінки, стимулюючі споживання, як основної, так і додаткової продукції, обробляють запити з веб-сайтів, мобільного додатку, проводять SMS-інформування. І все це засновано на більш ніж 10-річному досвіді роботи.

Таким чином, крім якісного обслуговування, сучасної обліково-технічної бази та професійної команди, франчайзі отримують можливість підвищення ефективності свого бізнесу за рахунок:

• оптимізації витрат на самостійне обслуговування клієнтської бази - економія управлінського часу на функцію операторів;
• можливості економії на орендних площах, організації робочого місця для співробітника, підборі, навчанні та управлінні персоналу, телефонних комунікаціях, заробітній платі.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank