28.01.2015

IDS-централізація

Централізоване обслуговування клієнтів франчайзі-партнерів як засіб збільшення ефективності бізнесу

Проект франчайзингу компанія IDS Aqua Service, яка є єдиний національним оператором і лідером ринку доставки води в будинки і офіси, успішно запустила у 2011 році. Франчайзинг від IDS Aqua Service передбачає ексклюзивну дистрибуцію торгових марок Аляска і Старий Миргород у тарі об'ємом 18,9 л. на закріпленій за партнером території. При цьому франчайзі-партнер отримує у рамках пакету бізнес-план, розроблений для його регіону, а також маркетингову, ІТ-підтримку, консалтинг у сфері підбору персоналу, навчання та інше.

IDS Фото IDS Aqua Service

Вступний платіж для майбутніх партнерів складає від 10 000 грн. Витрати на запуск точки, включаючи вступний платіж: від 130 000 грн. Роялті складає 6% від обсягу закупленої води 18,9 л. Термін окупності: 24 місяці.

У 2015 році IDS Aqua Service вийшла на новий рівень обслуговування франчайзі. Тепер для них доступний централізований Контакт-центр IDS Aqua Service, що складається зі спеціалізованого обладнання, багатоканальних цифрових телефонних потоків і професійної команди. 

Висококваліфіковані оператори 7 днів на тиждень забезпечують всі види комунікації з клієнтами: вхідні та вихідні дзвінки, стимулюючі споживання, як основної, так і додаткової продукції, обробляють запити з веб-сайтів, мобільного додатку, проводять SMS-інформування. І все це засновано на більш ніж 10-річному досвіді роботи.

Таким чином, крім якісного обслуговування, сучасної обліково-технічної бази та професійної команди, франчайзі отримують можливість підвищення ефективності свого бізнесу за рахунок:

• оптимізації витрат на самостійне обслуговування клієнтської бази - економія управлінського часу на функцію операторів;
• можливості економії на орендних площах, організації робочого місця для співробітника, підборі, навчанні та управлінні персоналу, телефонних комунікаціях, заробітній платі.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
IDS-централізація

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank