27.01.2015

Еко-лавка посилила франчайзинг

У планах мережі протягом року покрити усі найбільші міста України

2015 рік у мережі магазинів натуральних продуктів «Еко-Лавка» розпочався відкриттям нових торговельних об'єктів. Ведеться інтенсивна робота у сфері франчайзингу: в планах компанії захопити якомога більше великих міст України.

Еко-лавка Фото магазину "Еко-лавка"

При відкритті магазину «Еко-лавка» підприємцю необхідно внести паушальний внесок 50 тис. грн, а роялті становить 3% від обороту магазину. Майбутньому франчайзі важливо повторити досвід компанії, і чим точніше він його повторить, тим кращим буде результат його діяльності.

«Цей рік почався активно. Компанія орієнтована на глобальний розвиток по франчайзингу. 15-го січня у Вінниці було відкрито партнерський магазин «Еко-Лавка» на вулиці Грушевського, а за ним через місяць відбудеться і друге відкриття у цьому місті. На початку лютого почнуть працювати два франчайзингових об'єкти в Дніпропетровську, а в середині лютого - і у Львові. Також найближчим часом плануємо два партнерські відкриття у Києві (Протасів Яр та вул. Вільямса). А на початку року у ценрі столиці було відкрито новий власний магазин на вулиці Еспланадній», - розповів порталу директор з розвитку компанії "Еко-Лавка" Олександр Петренко.

Нагадаємо, що філософія компанії - кращі продукти з кращим сервісом. Тому в асортимент магазинів «Еко-лавка» входять натуральні, екологічні продукти харчування, вирощені і вироблені на фермерських господарствах без застосування агрохімії, ГМО, гормонів росту та харчових добавок. Уся продукція має необхідні ветеринарні, сан-епідем висновки та довідки.

«Ми раді, що люди люблять нашу продукцію, цінують мережу «Еко-Лавка». Наприклад, наш вінницький франчайзі шукав собі цікавий бізнес і побачив його в «Еко-Лавці», тому запустив магазин на початку року, і попрацювавши, незабаром планує відкрити ще один. А дніпропетровський франчайзі тривалий час був нашим клієнтом, купував продукцію мережі, а коли магазини в місті зупинили свою діяльність, то подзвонив і сказав, що йому не вистачає «Еко-Лавки» і він хоче стати франчайзі. Та ж історія і зі Львовом, тому зараз плануємо відкривати два об'єкти, а коли все складеться добре, тоді доведемо кількість точок у Львові до 10-20. Також надходить безліч запитів із інших міст і ми працюємо над цим», - поділився Олександр Петренко.

Крім розвитку і зміцнення мережі, «Еко-Лавка» веде підготовку до участі в 11-ій спеціалізованій виставці «Франчайзинг 2015», яка пройде з 25 по 27 лютого 2015 року у Києві.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Еко-лавка посилила франчайзинг

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank