26.01.2015

Кому дістануться вершки?

Підприємці, які приєднаються на початку розвитку франшизи PRATTA EXCLUSIVE, будуть мати певні привілеї

PRATTA EXCLUSIVE є офіційним ексклюзивним представником італійських марок Pratta і Loggia (декоративні та оздоблювальні матеріали), 3М (інструменти для оздоблювальних матеріалів). По франчайзингу компанія почала розвиток з 2014 року. Основна концепція франчайзингового пропозиції - право працювати під брендом PRATTA EXCLUSIVE, ведення бізнесу без початкових складських запасів для зниження підприємницьких ризиків та всебічна підтримка з боку компанії у вигляді навчання співробітників, і додаткових пільгових умов. Йдеться про роботу в середньому і верхньому цінових сегментах.

PRATTA EXCLUSIVE Фото PRATTA EXCLUSIVE

Крім декоративних штукатурок, фарб та інструментів, у асортименті компанії є матеріали спеціального призначення, серед яких: промислові, дорожні, корабельні, спортивні, автомобільні та ін.

"Розвиток франчайзингу, як формату, ми розпочали минулого року, що логічно вилилося з спільної роботи з нашими дилерами. Перед нами постали завдання різкого зростання числа партнерів, стандартизація формату роздрібного салону і збільшення продажів, як наслідок. Ми взагалі ніяк не представлені на українському ринку, при тому, що виробництво в Італії входить до п'ятірки найбільших виробництв. Для франчайзі важливо бажання заробляти і бажання робити це чесно та відкрито», - коментує Олександр Грачов, представник франшизи PRATTA EXCLUSIVE.

Партнери компанії звільнені від щомісячних та початкових зборів, одноразово оплачується тільки мобільний комплект оформлення та обладнання для салону. Таким чином, досягається єдине інтер'єрне рішення і всі питання, пов'язані з мерчендайзингом у салонах партнерів. Щоб стати франчайзі компанії потрібно мати початковий капітал у розмірі вартості комплекту, торгове приміщення від 30 кв. м. і бажання довгострокового співробітництва і розвитку в своєму регіоні. «Для відкриття філії потрібно мати склад і час на доставку товару з Італії. Щодо витратам закупівлі товару на склад, то вони складають від 25.000 євро. Для салону ми плануємо робити комплекти, які коштують 2500 євро, а монтаж проводиться не більше ніж за 1 тиждень», - ділиться Олександр Грачов.

Переваги роботи з компанією PRATTA EXCLUSIVE - це максимальна знижка на продукцію, також «мобільність» комплекту обладнання, час на обладнання салону, ексклюзивні поставки в регіоні (при досягненні планових показників) і висока рентабельність бізнесу (від 50% на матеріалах). А також робота з персональним менеджером, консультації, безкоштовне навчання та багато ін.

«Особливість даного бізнесу в тому, що це в першу чергу не" box moving", а розтягнуті в часі продажі. Друга особливість - потрібно володіти смаком і тягою до прекрасного, щоб досягти успіхів у роботі з декоративкою. Цей продукт тісно пов'язаний із дизайном, і відповідно, потрібно враховувати модні тенденції у кольорі, архітектурі і т.д. Конкуренція є, але як я вже сказав - ми в п'ятірці найсильніших, і при виході на ринок, можемо дозволити собі знизити свою маржу, щоб забрати частку ринку. Тим, хто почне з нами працювати на початку, дістануться усі вершки», - підкреслив Олександр Грачов.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank