24.01.2015

«Укрпошта» без франчайзингу

Підприємство зупинило свій розвиток по франчайзинговій схемі

Новим керівництвом Укрпошти на чолі з Ігорем Ткачуком було прийнято рішення про зупинку проекту по франчайзингу. «На думку виконуючого обов'язки генерального директора Укрпошти цей проект був заснований на основі окремої особистої ініціативи попереднього керівника Укрпошти, а не з урахуванням реальних можливостей і потреб підприємства. Фахівцями підприємства висловлена колективна думка, що цей проект не потрібно продовжувати», - прокоментували у прес-службі Укрпошти.

Послуги пошти Фото з мережі інтернет

«Укрпошта» - підприємство, унікальне за своїми можливостями, що має найбільшу в Україні мережу. В її структурі - 13 тисяч відділень в самих важкодоступних куточках країни.

Нагадаємо, що на початку 2014-го року «Укрпошта» анонсувала намір створити франчайзинговий проект, у ході реалізації якого збиткові підрозділи держструктури пропонувалося віддати в оренду приватним підприємцям. А в жовтні в одному з торгових комплексів Вінниці було відкрито франчайзингове поштове відділення нового формату «міні». Відкриття філії було приурочено до Всесвітнього дня пошти. Формат відділення не передбачав здійснення клієнтам доставки додому, проте можна було замовити послугу кур'єрської доставки. Також надавалися найпопулярніші поштові послуги, такі як пересилання внутрішніх та міжнародних поштових карток, листів, бандеролей, посилок, оплата комунальних послуг, прийом платежів, пересилання поштових переказів, оформлення підписки і т.д.

На думку екпертів, український ринок поштової логістики за останні кілька років помітно виріс. Наприклад, обсяг внутрішніх відправлень у 2013 році склав 2,8 млрд. грн. За останні чотири роки цей сегмент збільшився більш, ніж на 1 млдр. грн. Експерти прогнозують, що тенденція сповільниться унинішньому році в зв'язку зі складною політичною та економічною ситуацією. На фоні загального зростання обсягу ринку в грошовому еквіваленті за останні роки частка УДППЗ «Укрпошта» значно зменшилася.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

2

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank