Твоя сервісна авто книжка

П'ятниця
23.01.2015
Цікавий бізнес та можливість для франчайзі стати ексклюзивним представником
 

Organic Projects представляє на українському ринку франшизу «Твоя сервісна Авто книжка №1». За франчайзинговою схемою компанія почала розвиток з грудня 2014 року. Бізнес полягає у пошуку рекламодавців та укладенні договору з ними на розміщення реклами про їх компанії у безкоштовній сервісній книжці.

«Ми давно живемо маркетингом, наша компанія поставила не один відділ продажів і реалізувала масу проектів. Ми шукали нову бізнес модель, знайшли, зробили її аналіз, обкатали, доопрацювали, обкатали ще раз - і запустили. Даний рекламоносій не має аналогів. Це націлена реклама, не з «гармат по горобцях», а виключно в руки тим, кому вона потрібна. У книжці завжди під рукою буде каталог кращих товарів та послуг міста, телефони потрібних служб, дисконтні купони на послуги та багато іншого. Ну і само-собою водій не забуде коли міняв масло, робив ТО і т.д. Дуже зручно при купівлі авто, бо все як на долоні - раджу!», - ділиться порталу генеральний директор групи компаній Organic Projects Ходоровський Антон.

Для майбутніх партнерів бізнес надається з нуля: починаючи від дзвінка клієнтові до призначення зустрічі і укладення договору. У тому числі і навчання франчайзі. Франчайзер гарантує партнерам швидкий запуск бізнесу, мінімальні вкладення та окупність на першому місяці роботи. Ексклюзивний контракт на місто, а також можливість безкоштовного або бартерного обслуговування свого автомобіля і автомобілів компанії.

«Український ринок для нас цікавий розширенням наших меж. Інвестиції для початку цієї діяльності мінімальні - від 500 доларів. При цьому франчайзі отримає готову бізнес-модель, напрацювання, досвід, brandbook, повний пакет документів, від візитівок і прайсів, до типових договорів з клієнтами та бухгалтерських документів. Також стане нашим ексклюзивним представником. При цьому йому не потрібен офіс і власне виробництво з величезним штатом співробітників. Є напрацьований алгоритм антикризового та прибуткового ведення бізнесу, - розповідає Ходоровський Антон. - Укладення договору з партнером і початок роботи займає від 1-3 днів. Це швидкий час для запуску готового бізнесу. Основні вимоги до майбутнього партнера - це надійність. Ми не готові витрачати час, щоб перемолоти ринок і партнерів. Нам потрібно тримати рівень і рости. Якщо підприємець готовий заробляти і робити це добре, то ласкаво просимо

Переваги рекламо-носія у більшої цінності рекламного інструменту при низькій вартості (нижче ціни листівки і ефективніше смс). Сервісні книжки розповсюджуються безкоштовно в усіх напрямках міста: по сервісним центрам, АЗС, магазини, промоутерами на дорогах, шиномонтаж і тд. Видання працює саме на потрібну цільову аудиторію (автовласників) і потрапляє їм прямо в руки.

У маркетингу компанія давно і це не єдиний її кейс. Функціонує «Мобільний додаток про кращих закладах міста» і «Соціально-значимий проект безкоштовних дитячих розмальовок».


найчайтіше читане

Відкриття СТО. Бізнес-план /16.11.2011

Як заробити на станції техобслуговування автомобіля

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

популярне на форумі

Секрети успішності магазину одягу

Вот интересная статья о том, как можно открыть свой магазин нижнего белья...

3 коментар
остання 17.04.2018
Как открыть кроличью ферму. Бизнес-план.

Имя кредитора: г-н Пол Уильям. Lender E-mail: paul_william_loanhouse@hotmail.com Мы предлагаем частные, коммерческие...

1 коментар
остання 02.04.2018
Секрети успішності магазину одягу

Ось інтернет магазин іспанської взуття https://elegante.com.ua/ там дуже гарне та елегантне взуття, а...

3 коментар
остання 03.01.2018
METRO: франчайзинг в Україні

Ребята! кто-то получил разъяснения или инфу по metro

5 коментар
остання 19.01.2017
METRO: франчайзинг в Україні

Хочу відкрити магазин! Підскажіть деталі по франшизі ramanyatsiuk@gmail.com Дякую

5 коментар
остання 08.12.2016
Алден-Вет кожного разу трохи інакша

Обратились в клинику 22 сентября. За день до этого мой кот вдруг стал каким-то слабым, припадал на...

27 коментар
остання 26.09.2016
Алден-Вет кожного разу трохи інакша

20.05.2016 ветеринар клиники Алден-вет Татьяна Федоровна Ковченко назначила моему коту уколы. После...

27 коментар
остання 25.05.2016
Алден-Вет кожного разу трохи інакша

Алден-Вет, клиника на Виноградаре у вас оставляет желать лучшего. Приехали по старой памяти в...

27 коментар
остання 04.02.2016