23.01.2015

Твоя сервісна авто книжка

Цікавий бізнес та можливість для франчайзі стати ексклюзивним представником

Organic Projects представляє на українському ринку франшизу «Твоя сервісна Авто книжка №1». За франчайзинговою схемою компанія почала розвиток з грудня 2014 року. Бізнес полягає у пошуку рекламодавців та укладенні договору з ними на розміщення реклами про їх компанії у безкоштовній сервісній книжці.

Твоя сервісна Авто книжка №1» Фото "Твоя сервісна Авто книжка №1"

Ффранчайзер ділиться готовою бізнес-моделлю, напрацюваннями, досвідом, brandbook, також надає повний пакет документів та ін. У цьому бізнесі франчайзі не потрібен офіс та власне виробництво з величезним штатом співробітників.

«Ми давно живемо маркетингом, наша компанія поставила не один відділ продажів і реалізувала масу проектів. Ми шукали нову бізнес модель, знайшли, зробили її аналіз, обкатали, доопрацювали, обкатали ще раз - і запустили. Даний рекламоносій не має аналогів. Це націлена реклама, не з «гармат по горобцях», а виключно в руки тим, кому вона потрібна. У книжці завжди під рукою буде каталог кращих товарів та послуг міста, телефони потрібних служб, дисконтні купони на послуги та багато іншого. Ну і само-собою водій не забуде коли міняв масло, робив ТО і т.д. Дуже зручно при купівлі авто, бо все як на долоні - раджу!», - ділиться порталу генеральний директор групи компаній Organic Projects Ходоровський Антон.

Для майбутніх партнерів бізнес надається з нуля: починаючи від дзвінка клієнтові до призначення зустрічі і укладення договору. У тому числі і навчання франчайзі. Франчайзер гарантує партнерам швидкий запуск бізнесу, мінімальні вкладення та окупність на першому місяці роботи. Ексклюзивний контракт на місто, а також можливість безкоштовного або бартерного обслуговування свого автомобіля і автомобілів компанії.

«Український ринок для нас цікавий розширенням наших меж. Інвестиції для початку цієї діяльності мінімальні - від 500 доларів. При цьому франчайзі отримає готову бізнес-модель, напрацювання, досвід, brandbook, повний пакет документів, від візитівок і прайсів, до типових договорів з клієнтами та бухгалтерських документів. Також стане нашим ексклюзивним представником. При цьому йому не потрібен офіс і власне виробництво з величезним штатом співробітників. Є напрацьований алгоритм антикризового та прибуткового ведення бізнесу, - розповідає Ходоровський Антон. - Укладення договору з партнером і початок роботи займає від 1-3 днів. Це швидкий час для запуску готового бізнесу. Основні вимоги до майбутнього партнера - це надійність. Ми не готові витрачати час, щоб перемолоти ринок і партнерів. Нам потрібно тримати рівень і рости. Якщо підприємець готовий заробляти і робити це добре, то ласкаво просимо

Переваги рекламо-носія у більшої цінності рекламного інструменту при низькій вартості (нижче ціни листівки і ефективніше смс). Сервісні книжки розповсюджуються безкоштовно в усіх напрямках міста: по сервісним центрам, АЗС, магазини, промоутерами на дорогах, шиномонтаж і тд. Видання працює саме на потрібну цільову аудиторію (автовласників) і потрапляє їм прямо в руки.

У маркетингу компанія давно і це не єдиний її кейс. Функціонує «Мобільний додаток про кращих закладах міста» і «Соціально-значимий проект безкоштовних дитячих розмальовок».

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank