23.01.2015

Твоя сервісна авто книжка

Цікавий бізнес та можливість для франчайзі стати ексклюзивним представником

Organic Projects представляє на українському ринку франшизу «Твоя сервісна Авто книжка №1». За франчайзинговою схемою компанія почала розвиток з грудня 2014 року. Бізнес полягає у пошуку рекламодавців та укладенні договору з ними на розміщення реклами про їх компанії у безкоштовній сервісній книжці.

Твоя сервісна Авто книжка №1» Фото "Твоя сервісна Авто книжка №1"

Ффранчайзер ділиться готовою бізнес-моделлю, напрацюваннями, досвідом, brandbook, також надає повний пакет документів та ін. У цьому бізнесі франчайзі не потрібен офіс та власне виробництво з величезним штатом співробітників.

«Ми давно живемо маркетингом, наша компанія поставила не один відділ продажів і реалізувала масу проектів. Ми шукали нову бізнес модель, знайшли, зробили її аналіз, обкатали, доопрацювали, обкатали ще раз - і запустили. Даний рекламоносій не має аналогів. Це націлена реклама, не з «гармат по горобцях», а виключно в руки тим, кому вона потрібна. У книжці завжди під рукою буде каталог кращих товарів та послуг міста, телефони потрібних служб, дисконтні купони на послуги та багато іншого. Ну і само-собою водій не забуде коли міняв масло, робив ТО і т.д. Дуже зручно при купівлі авто, бо все як на долоні - раджу!», - ділиться порталу генеральний директор групи компаній Organic Projects Ходоровський Антон.

Для майбутніх партнерів бізнес надається з нуля: починаючи від дзвінка клієнтові до призначення зустрічі і укладення договору. У тому числі і навчання франчайзі. Франчайзер гарантує партнерам швидкий запуск бізнесу, мінімальні вкладення та окупність на першому місяці роботи. Ексклюзивний контракт на місто, а також можливість безкоштовного або бартерного обслуговування свого автомобіля і автомобілів компанії.

«Український ринок для нас цікавий розширенням наших меж. Інвестиції для початку цієї діяльності мінімальні - від 500 доларів. При цьому франчайзі отримає готову бізнес-модель, напрацювання, досвід, brandbook, повний пакет документів, від візитівок і прайсів, до типових договорів з клієнтами та бухгалтерських документів. Також стане нашим ексклюзивним представником. При цьому йому не потрібен офіс і власне виробництво з величезним штатом співробітників. Є напрацьований алгоритм антикризового та прибуткового ведення бізнесу, - розповідає Ходоровський Антон. - Укладення договору з партнером і початок роботи займає від 1-3 днів. Це швидкий час для запуску готового бізнесу. Основні вимоги до майбутнього партнера - це надійність. Ми не готові витрачати час, щоб перемолоти ринок і партнерів. Нам потрібно тримати рівень і рости. Якщо підприємець готовий заробляти і робити це добре, то ласкаво просимо

Переваги рекламо-носія у більшої цінності рекламного інструменту при низькій вартості (нижче ціни листівки і ефективніше смс). Сервісні книжки розповсюджуються безкоштовно в усіх напрямках міста: по сервісним центрам, АЗС, магазини, промоутерами на дорогах, шиномонтаж і тд. Видання працює саме на потрібну цільову аудиторію (автовласників) і потрапляє їм прямо в руки.

У маркетингу компанія давно і це не єдиний її кейс. Функціонує «Мобільний додаток про кращих закладах міста» і «Соціально-значимий проект безкоштовних дитячих розмальовок».

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Твоя сервісна авто книжка

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank