21.01.2015

Наукове захоплення

Потенціал франшизи наукових розважальних шоу для дітей

До 2010 року компанія «Весела Наука» регулярно показувала виїздні шоу у різних російських регіонах, збираючи навколо себе клуб однодумців, які були настільки захоплені проектом, що захотіли взяти у ньому активну участь і популяризувати науку в своїх містах. Так почався розвиток по франчайзингу. "Що ж до України, то на сьогодні відкриті філії «Веселої Науки» у Львові та Донецьку. Львівський франчайзі активно працює, а донецькому - довелося тимчасово зупинити діяльність, але він показував хороші разультати праці", - розповів Євген Аніченков, менеджер по роботі з франчайзі компанії «Весела Наука».

«Весела Наука» Фото шоу «Веселої Науки»

Бібліотека знань компанії регулярно оновлюється новими методиками популяризації шоу, аналітичними записками, скриптами, інструкціями та стандартами. Це дозволяє «Веселій Науці» 5 років бути лідером направлення на російському ринку наукових шоу.

Накопичений досвід, база знань і величезне число тих, кому була цікава участь у новому проекті вилилося в усвідомлення необхідності активного розвитку компанії шляхом пропозиції франчайзингу. "Нашим першим франчайзі став партнер з Єкатеринбургу в січні 2011 року. Ця франчайзингова компанія діє і донині і показує один з кращих результатів у своїй категорії - міста з населенням понад 800 тисяч осіб», - коментує  Євген Аніченков.

Розмір загальних інвестицій в Україні, при відкритті франчайзингової філії від 200 000 до 350 000 рублів, залежно від кількості населення міста в якому планується розвиток бізнесу. Час від подачі заявки на франчайзинг до старту роботи може зайняти до 1 місяця, з урахуванням часу реєстрації юридичної особи. 

«Український ринок цікавий тим, що організація дитячих наукових шоу, як вид бізнесу, в країні поки не розвинена. Як показує досвід, популярність наукових шоу і попит на них, з кожним роком збільшується більш ніж на 100%. В Україні хороший потенціал для розвитку цього напрямку. Основні вимоги до франчайзі - дотримання техніки безпеки, забезпечення високого рівня послуг, що надаються, а також популяризація наукових шоу у відведеному регіоні всіма можливими способами», - поділився Євген Аніченков. Крім України регіонами розвитку франшизи є Казахстан, Білорусь, Молдова, всі країни СНД.

«Складність даного бізнесу в тому, щоб із захоплення наукою зробити високорентабельний бізнес. І ми, як компанія франчайзер, маємо в цьому колосальний досвід, яким ділимося з нашими франчайзі як у процесі початкового навчання, так і за допомогою засобів регулярної аналітики та підтримки наших партнерів штатними фахівцями», - зазначив на завершення Євген Аніченков.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Наукове захоплення

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank