Середа
21.01.2015
Потенціал франшизи наукових розважальних шоу для дітей
 

До 2010 року компанія «Весела Наука» регулярно показувала виїздні шоу у різних російських регіонах, збираючи навколо себе клуб однодумців, які були настільки захоплені проектом, що захотіли взяти у ньому активну участь і популяризувати науку в своїх містах. Так почався розвиток по франчайзингу. "Що ж до України, то на сьогодні відкриті філії «Веселої Науки» у Львові та Донецьку. Львівський франчайзі активно працює, а донецькому - довелося тимчасово зупинити діяльність, але він показував хороші разультати праці", - розповів Євген Аніченков, менеджер по роботі з франчайзі компанії «Весела Наука».

Накопичений досвід, база знань і величезне число тих, кому була цікава участь у новому проекті вилилося в усвідомлення необхідності активного розвитку компанії шляхом пропозиції франчайзингу. "Нашим першим франчайзі став партнер з Єкатеринбургу в січні 2011 року. Ця франчайзингова компанія діє і донині і показує один з кращих результатів у своїй категорії - міста з населенням понад 800 тисяч осіб», - коментує  Євген Аніченков.

Розмір загальних інвестицій в Україні, при відкритті франчайзингової філії від 200 000 до 350 000 рублів, залежно від кількості населення міста в якому планується розвиток бізнесу. Час від подачі заявки на франчайзинг до старту роботи може зайняти до 1 місяця, з урахуванням часу реєстрації юридичної особи. 

«Український ринок цікавий тим, що організація дитячих наукових шоу, як вид бізнесу, в країні поки не розвинена. Як показує досвід, популярність наукових шоу і попит на них, з кожним роком збільшується більш ніж на 100%. В Україні хороший потенціал для розвитку цього напрямку. Основні вимоги до франчайзі - дотримання техніки безпеки, забезпечення високого рівня послуг, що надаються, а також популяризація наукових шоу у відведеному регіоні всіма можливими способами», - поділився Євген Аніченков. Крім України регіонами розвитку франшизи є Казахстан, Білорусь, Молдова, всі країни СНД.

«Складність даного бізнесу в тому, щоб із захоплення наукою зробити високорентабельний бізнес. І ми, як компанія франчайзер, маємо в цьому колосальний досвід, яким ділимося з нашими франчайзі як у процесі початкового навчання, так і за допомогою засобів регулярної аналітики та підтримки наших партнерів штатними фахівцями», - зазначив на завершення Євген Аніченков.


найчайтіше читане

ТНК важко із франчайзингом /09.03.2010

Через недосконалість законодавства компанія віддає зараз перевагу розвитку власної мережі

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

популярне на форумі

Открытие СТО. Бизнес-план

Кредитор? Вам потрібна термінова позика чи бізнес-позика? Ти будешвідмовлено в отриманні позики...

3 коментар
остання 20.11.2017
Открытие СТО. Бизнес-план

Раскрутка, PR, брендинг, узнаваемость ТМ - дело маркетологов, а мастер должен заниматься своим...

3 коментар
остання 10.03.2017
BVS-Rabota: працевлаштування по франчайзингу

Вимоги до приміщення для філіала

1 коментар
остання 25.11.2016
LEGO по-франчайзингу

Я хочу получать комментарии по этой теме на e-mail

1 коментар
остання 16.08.2016
Открытие СТО. Бизнес-план

На рахунок зарплата майстру 30% від заказу. Це дуже мало як для майстра. Якщо дійсно хороший...

3 коментар
остання 15.07.2016
Работа за границей - возможность выжить?

Мне интересно, насколько реально перевестись в зарубежное отделение компании, если есть...

2 коментар
остання 21.05.2016
Ринок бутильованої води зростає

Лично я стараюсь употребить дневную норму воды. Чаще всего покупаю уже розлтую в бутыли воду, но...

2 коментар
остання 21.05.2016
Как открыть рекламное агентство. Бизнес-план

головне щоб структура бізнес плану відповідала стандартам (для якісних підприємств)

2 коментар
остання 12.04.2016