Вівторок
20.01.2015
Керівництво мережі Bubble Waffle планує розширити бізнес новими франчайзинговими напрямками
 

Вперше продукт Bubble Waffle з'явився на українському ринку у Дніпропетровську. «Свій шлях у сфері бізнесу я почав з 2008 року, коли моя дружина Марія розповіла мені про унікальні напої bubble tea, які так полюбилися їй під час життя в Нью-Йорку. Тоді ми і вирішили ризикнути і привезти їх в Україну. Відкривши точку продажу в торговому центрі Дніпропетровська, ми стали першовідкривачами продукту в СНД. Накопичивши великий досвід у сфері продажів їжі та напоїв, ми прийняли рішення не зупинятися на одному продукті і продовжували досліджувати світові напрямки стріт-фуду. Нашим новим відкриттям під час подорожі по Азії стала Bubble Waffle - продукт, який вже 65 років користується великим попитом у Гонконзі. Ми полюбили його і вирішили поділитися ним з жителями СНД», - розповідає приватний підприємець Олег Сабсай.

Bubble Waffle являє собою вафлі з 30 кульок, що з начинкою всередині. Начинки можуть бути як солодкими: банан, малина, сникерс, курага, чорна смородина, шоколад, горіхи та багато інших наповнювачі, так і солоними: сир, шинка, гриби і навіть водорослі норі. А тісто представлено трьома видами: ванільне, какао і солоне. Франшиза ТМ Bubble Waffle - це спеціально розроблена концепція і візуальне оформлення точок з продажу. Більше 90% інгредієнтів, необхідних для приготування Bubble Waffle, франчайзі мережі закуповують у місцевих постачальників. 

«Ми бачимо великі перспективи розвитку даної франшизи, так як це новий і дуже смачний продукт, формат якого робить його привабливим для франчайзі, які бажають відкрити невелику крапку в ТРЦ, так і для підприємців, які бажають відкрити заклад 30-50 м.кв. чи торговельну мережу у своєму місті», - продовжує Олег Сабсай.

Відкриття торгової точки Bubble Waffle під ключ коштуватиме майбутньому франчайзі від $11000 до $ 16000. Ця сума включає вартість франшизи, вартість виготовлення торгової точки, закупівля додаткового обладнання та інвентарю, а також первинна закупівля інгредієнтів для приготування 500 Bubble Waffle і друк рекламних матеріалів за ескізами компанії. Рентабельність цього бізнесу становить понад 400%, а окупність - від 4 до 12 місяців.

«У наших планах запуск нових цікавих гастрономічних напрямків франшиз. Це дасть можливість нашим франчайзі розширювати бізнес новими франчайзинговими напрямками нашої мережі, радуючи покупців і примножуючи власний прибуток», - говорить на завершення Олег Сабсай.
 


найчайтіше читане

ТНК важко із франчайзингом /09.03.2010

Через недосконалість законодавства компанія віддає зараз перевагу розвитку власної мережі

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

популярне на форумі

Taco Bell собирается в Россию

Хочу эту франшизу

1 коментар
остання 19.04.2018
Тайрай: франчайзинг со вкусом Востока

Давай откроем этот бизнес в Беларуси.

1 коментар
остання 06.10.2016
Как открыть суши-бар. Бизнес-план.

Полезная информация

1 коментар
остання 16.04.2016
Собственный сэндвич-бар с FreshLine

Впервые побывал в фреш-лайне весной прошлого года и с тех пор хожу сюда чуть ли ни каждую неделю...

2 коментар
остання 18.02.2016
Макдональдс в цифрах

Интересная информация. Я люблю Макдональдс, хотя и не очень полезно

1 коментар
остання 27.01.2016
Символ немецкого фастфуда Curry Wurst

Где бы взять 40 тыс долл.? В Днепропетровске возле жд вокзала отличное заведение! . .еда,...

1 коментар
остання 13.10.2015
Собственный сэндвич-бар с FreshLine

Бываю довольно часто, всегда заказываю сок томатный и фрешлайн. Ребята на кассе довольно...

2 коментар
остання 17.06.2015
Как открыть мини-пивоварню? Бизнес-план

Доводилось пробовать пиво в заведениях, где стоят пивоварни не только от Генрих Шульц, но и от...

1 коментар
остання 12.02.2015