06.01.2015

Плідні бізнес-відносини

Кожному підприємцю відомо, що надійне та ефективне партнерство - успіх і процвітання бізнесу

Чому ж одним підприємцям вдається співпрацювати десятиліттями, а інші обривають взаємини на початковому етапі? Існує чотири стадії циклу взаємин: преконтакт, контакт, повний контакт та пост контакт. Преконтакт - збір інформації, побудова взаємовідносин, створення власної безпеки. На цьому етапі відбувається чітке розпізнавання потреби того, що вам потрібно, чого ви хочете. Паралельно йде побудова вашої безпеки, яка характеризує в першу чергу захищеність і низький рівень ризику. Вибір об'єкту для плідних взаємовідносин має бути зроблений не довільно, а на підставі відчуттів, проб, дослідженнь, експериментів. Порушення взаємин на фазі преконтакту - це неможливість оцінити майбутнього партнера, розпізнати власні відчуття та потреби, брак інформації.

Плідні бізнес-відносини Фото з мережі інтернет

Завдяки розвитку тривалих партнерських відносин, заснованих на взаємній довірі і повазі, компанія в рази збільшує свою ефективність.

 Якщо ж інформації достатньо і безпеку сформовано, то можна сміливо переходити до наступної фази: до контакту. Контакт - фаза формування домовленостей і створення спільних планів, завдань, цілей. На цій фазі підприємець вступає у безпосередній контакт з партнером. Обумовлюються усі умови співпраці і підписується контракт. Помилки на цьому етапі - розбіжність у спільних цілях, неможливість прийти до спільного знаменника. Якщо ж договір про взаємну співпрацю підписаний, то партнери переходять у стадію повного контакту. Це активний робочий процес. Партнери разом трудяться і отримують задоволення від плодів спільної роботи. Переривання на цій фазі відбувається у тому випадку, якщо результати роботи не задовольняють одного або обох партнерів.

 Пост контакт - фаза асиміляції, осмислення доконаного контакту. Тут напруга трохи падає і головним завданням є застосування нового досвіду, існуючих схем знання до нових партнерів і ситуацій. Це стадія підбиття підсумків, засвоєння і переварювання виконаної спільної роботи. Ви повинні насолодитися плодами співробітництва, подякувати один одному, відсвяткувати завершення роботи і повернутись до початку циклу. Переривання на цій фазі не що інше, як знецінення своїх дій і нового досвіду чи бажання утримуватися на одному рівні.

Нескінченність

Побудова взаємин - це те, що відбувається з кожним бізнесменом, це його вміння контактувати з середовищем. Цикл відносин нескінченний. Важливо послідовно, з мудрістю і терпінням слідувати настільки життєвим циклічним законам. Досвідом поділилася Віра Геніна, керуючий партнер компанії «Хедлайт».

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Плідні бізнес-відносини

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 280 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank