Плідні бізнес-відносини

Вівторок
06.01.2015
Кожному підприємцю відомо, що надійне та ефективне партнерство - успіх і процвітання бізнесу
 

Чому ж одним підприємцям вдається співпрацювати десятиліттями, а інші обривають взаємини на початковому етапі? Існує чотири стадії циклу взаємин: преконтакт, контакт, повний контакт та пост контакт. Преконтакт - збір інформації, побудова взаємовідносин, створення власної безпеки. На цьому етапі відбувається чітке розпізнавання потреби того, що вам потрібно, чого ви хочете. Паралельно йде побудова вашої безпеки, яка характеризує в першу чергу захищеність і низький рівень ризику. Вибір об'єкту для плідних взаємовідносин має бути зроблений не довільно, а на підставі відчуттів, проб, дослідженнь, експериментів. Порушення взаємин на фазі преконтакту - це неможливість оцінити майбутнього партнера, розпізнати власні відчуття та потреби, брак інформації.

 Якщо ж інформації достатньо і безпеку сформовано, то можна сміливо переходити до наступної фази: до контакту. Контакт - фаза формування домовленостей і створення спільних планів, завдань, цілей. На цій фазі підприємець вступає у безпосередній контакт з партнером. Обумовлюються усі умови співпраці і підписується контракт. Помилки на цьому етапі - розбіжність у спільних цілях, неможливість прийти до спільного знаменника. Якщо ж договір про взаємну співпрацю підписаний, то партнери переходять у стадію повного контакту. Це активний робочий процес. Партнери разом трудяться і отримують задоволення від плодів спільної роботи. Переривання на цій фазі відбувається у тому випадку, якщо результати роботи не задовольняють одного або обох партнерів.

 Пост контакт - фаза асиміляції, осмислення доконаного контакту. Тут напруга трохи падає і головним завданням є застосування нового досвіду, існуючих схем знання до нових партнерів і ситуацій. Це стадія підбиття підсумків, засвоєння і переварювання виконаної спільної роботи. Ви повинні насолодитися плодами співробітництва, подякувати один одному, відсвяткувати завершення роботи і повернутись до початку циклу. Переривання на цій фазі не що інше, як знецінення своїх дій і нового досвіду чи бажання утримуватися на одному рівні.

Нескінченність

Побудова взаємин - це те, що відбувається з кожним бізнесменом, це його вміння контактувати з середовищем. Цикл відносин нескінченний. Важливо послідовно, з мудрістю і терпінням слідувати настільки життєвим циклічним законам. Досвідом поділилася Віра Геніна, керуючий партнер компанії «Хедлайт».


найчайтіше читане

ТНК важко із франчайзингом /09.03.2010

Через недосконалість законодавства компанія віддає зараз перевагу розвитку власної мережі

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

популярне на форумі

Секрети успішності магазину одягу

Вот интересная статья о том, как можно открыть свой магазин нижнего белья...

3 коментар
остання 17.04.2018
Как открыть кроличью ферму. Бизнес-план.

Имя кредитора: г-н Пол Уильям. Lender E-mail: paul_william_loanhouse@hotmail.com Мы предлагаем частные, коммерческие...

1 коментар
остання 02.04.2018
Секрети успішності магазину одягу

Ось інтернет магазин іспанської взуття https://elegante.com.ua/ там дуже гарне та елегантне взуття, а...

3 коментар
остання 03.01.2018
METRO: франчайзинг в Україні

Ребята! кто-то получил разъяснения или инфу по metro

5 коментар
остання 19.01.2017
METRO: франчайзинг в Україні

Хочу відкрити магазин! Підскажіть деталі по франшизі ramanyatsiuk@gmail.com Дякую

5 коментар
остання 08.12.2016
Алден-Вет кожного разу трохи інакша

Обратились в клинику 22 сентября. За день до этого мой кот вдруг стал каким-то слабым, припадал на...

27 коментар
остання 26.09.2016
Алден-Вет кожного разу трохи інакша

20.05.2016 ветеринар клиники Алден-вет Татьяна Федоровна Ковченко назначила моему коту уколы. После...

27 коментар
остання 25.05.2016
Алден-Вет кожного разу трохи інакша

Алден-Вет, клиника на Виноградаре у вас оставляет желать лучшего. Приехали по старой памяти в...

27 коментар
остання 04.02.2016