Плідні бізнес-відносини

Вівторок
06.01.2015
Кожному підприємцю відомо, що надійне та ефективне партнерство - успіх і процвітання бізнесу
 

Чому ж одним підприємцям вдається співпрацювати десятиліттями, а інші обривають взаємини на початковому етапі? Існує чотири стадії циклу взаємин: преконтакт, контакт, повний контакт та пост контакт. Преконтакт - збір інформації, побудова взаємовідносин, створення власної безпеки. На цьому етапі відбувається чітке розпізнавання потреби того, що вам потрібно, чого ви хочете. Паралельно йде побудова вашої безпеки, яка характеризує в першу чергу захищеність і низький рівень ризику. Вибір об'єкту для плідних взаємовідносин має бути зроблений не довільно, а на підставі відчуттів, проб, дослідженнь, експериментів. Порушення взаємин на фазі преконтакту - це неможливість оцінити майбутнього партнера, розпізнати власні відчуття та потреби, брак інформації.

 Якщо ж інформації достатньо і безпеку сформовано, то можна сміливо переходити до наступної фази: до контакту. Контакт - фаза формування домовленостей і створення спільних планів, завдань, цілей. На цій фазі підприємець вступає у безпосередній контакт з партнером. Обумовлюються усі умови співпраці і підписується контракт. Помилки на цьому етапі - розбіжність у спільних цілях, неможливість прийти до спільного знаменника. Якщо ж договір про взаємну співпрацю підписаний, то партнери переходять у стадію повного контакту. Це активний робочий процес. Партнери разом трудяться і отримують задоволення від плодів спільної роботи. Переривання на цій фазі відбувається у тому випадку, якщо результати роботи не задовольняють одного або обох партнерів.

 Пост контакт - фаза асиміляції, осмислення доконаного контакту. Тут напруга трохи падає і головним завданням є застосування нового досвіду, існуючих схем знання до нових партнерів і ситуацій. Це стадія підбиття підсумків, засвоєння і переварювання виконаної спільної роботи. Ви повинні насолодитися плодами співробітництва, подякувати один одному, відсвяткувати завершення роботи і повернутись до початку циклу. Переривання на цій фазі не що інше, як знецінення своїх дій і нового досвіду чи бажання утримуватися на одному рівні.

Нескінченність

Побудова взаємин - це те, що відбувається з кожним бізнесменом, це його вміння контактувати з середовищем. Цикл відносин нескінченний. Важливо послідовно, з мудрістю і терпінням слідувати настільки життєвим циклічним законам. Досвідом поділилася Віра Геніна, керуючий партнер компанії «Хедлайт».


популярне на форумі

What area unit the characteristics of a decent paragraph?

A paragraph may be a assortment of sentences that all relate to 1 main plan or topic. Effective paragraphs have four main characteristics: a subject sentence, unity, coherence,...

1 коментар
остання 10.01.2019
Як знайти бізнес-ідею для себе

Текст ні про що! Якби ціллю автора було не налити води (потрібної кількості символів), то було б...

1 коментар
остання 06.12.2018
Как открыть кроличью ферму. Бизнес-план.

Имя кредитора: г-н Пол Уильям. Lender E-mail: paul_william_loanhouse@hotmail.com Мы предлагаем частные, коммерческие...

1 коментар
остання 02.04.2018
METRO: франчайзинг в Україні

Ребята! кто-то получил разъяснения или инфу по metro

5 коментар
остання 19.01.2017
METRO: франчайзинг в Україні

Хочу відкрити магазин! Підскажіть деталі по франшизі ramanyatsiuk@gmail.com Дякую

5 коментар
остання 08.12.2016
Алден-Вет кожного разу трохи інакша

Обратились в клинику 22 сентября. За день до этого мой кот вдруг стал каким-то слабым, припадал на...

27 коментар
остання 26.09.2016
Алден-Вет кожного разу трохи інакша

20.05.2016 ветеринар клиники Алден-вет Татьяна Федоровна Ковченко назначила моему коту уколы. После...

27 коментар
остання 25.05.2016
Алден-Вет кожного разу трохи інакша

Алден-Вет, клиника на Виноградаре у вас оставляет желать лучшего. Приехали по старой памяти в...

27 коментар
остання 04.02.2016