29.12.2014

Який бізнес відкрити у кризу?

Франшиза по оренді різноробочих від компанії «Персональне рішення»

Євро і долар сьогодні б'ють історичні максимуми. Що робити в ситуації, що склалася, бізнесменам і тим, хто тільки планує відкрити бізнес? Компанією «Персональне рішення» була обрана максимально незалежна від політики ніша. Підприємство засноване в 2007 році, а з 2008 по 2011 щорічно подвоювало свої обороти, завдяки пропрацьованому підходу до кризи.

Дениса Решанова Фото Дениса Решанова

Компанія надає франшизу по оренді вантажників та різноробочих, аутсорсинг робочого персоналу для гіпермаркетів, бізнес-центрів, заводів, будівництв, терміналів, держпідприємств і т.п. Україна входить у список регіонів, щодо розвитку по франчайзингу і всі міста вільні, так як на даний момент представництв немає.

«Ми вважаємо, що сьогодні необхідно правильно вибирати перспективний напрямок і вирішити знижувати витрати або вкладати гроші. Робити щось з нуля або вибирати франшизу. Які напрямки будуть «вмирати», а які навпаки - прогресувати? Відповісти на 100% точно неможливо, але можна виявити тенденції. Ми можемо говорити про те, що добре знайоме і чим давно займаємося - про аутсорсинг робочого персоналу (вантажники, різноробочі і т.д), з кейсами з досвіду компанії «Персональне рішення». Життєва практика показала, що ми можемо рости навіть у кризу, так як попит щодо наших послуг зберігається. Насамперед виживуть самодостатні бізнеси, не прив'язані до валюти та імпорту. У цьому плані ми вибрали максимально незалежну від зовнішньої політики нішу», - коментує Денис Решанов, генеральний директор, керуючий франшизою та засновник компанії "Персональне рішення ".

Франшиза побудована на базі 7 років практичного досвіду. Оборот компанії - більше 2000 тисяч доларів на рік без урахування регіональних представників. За час роботи в число клієнтів увійшли такі компанії, як Макдоналдс, Ельдорадо, Діксі, Мазда, Ікея та ін. Схема заробітку для підприємця - прибуток з кожної години роботи співробітників. Вартість франшизи залежить від обраного партнером пакету та регіону. Можна замовити послуги окремо, наприклад, купити лише навчання алгоритму роботи (бізнес-моделі), або придбати повноцінний пакет. Купуючи повноцінний пакет, франчайзі може гарантувати собі підтримку більш досвідченого партнера і отримати всі бонуси франшизи, що стратегічно вигідніше.

«Можна купити міні-пакет "Бізнес-старт", або окремо "Власний бізнес", або весь комплекс послуг з бренд-буком "Все включено". Є навіть пакет "Під ключ", коли франчайзі отримує повністю готовий і запущений бізнес. Що підійде конкретному підприємцю - треба вирішувати індивідуально. Наша франшиза не вимагає великого підприємницького досвіду, при необхідності ми проводимо навчання. По-перше, надсилаємо всі потрібні матеріали для відкриття та розвитку бізнесу, по-друге, проводимо стажування для партнерів. Новачок може вже через тиждень відкрити бізнес по нашій франшизі. Якщо він буде дотримуватися алгоритму, то його бізнес буде успішним. Немає особливих вимог ні до освіти, ні до досвіду. Головне - рішучість, готовність вчитися і діяти», - ділиться на завершення Денис Решанов.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank