27.12.2014

До Грузії з мультивалютним електронним гаманцем

Це перша країна Південного Кавказу, в якій міжнародна платіжна система Wallet One запустила свій мультивалютний електронний гаманець

Міжнародна платіжна система Wallet One запустила в Грузії свій мультивалютний електронний гаманець через франчайзинг, як повідомив The Paypers. На даний момент франчайзі зміг укласти договори про співпрацю з більш ніж 350 місцевими постачальниками послуг. Також розроблено більше ста способів поповнення електронного гаманця.

Wallet One Фото з мережі інтернет

Платіжне рішення доступне через веб-інтерфейс та мобільні додатки для iOS і Android. Воно адаптовано для Грузії і підтримує усі основні функції міжнародної платіжної системи Wallet One.

Тепер за допомогою єдиного гаманця грузинські користувачі можуть здійснювати різні платежі, які підтримують більш ніж 350 місцевих постачальників різних послуг. Платіжне рішення також дозволяє здійснювати P2P-платежі. При цьому доступно більше 100 методів поповненнь електронного гаманця. Крім того, користувачі можуть здійснювати конвертацію між грузинським ларі (грошова одиниця Грузії) і сімома іншими валютами. Для реєстрації електронного гаманця, користувачам необхідно надати свою адресу електронної пошти або номер мобільного телефону.

На думку директора з міжнародного розвитку Wallet One, Ганни Іванової, Грузія є одним з найпривабливіших ринків у регіоні, оскільки він показує стійке зростання безготівкових та інтернет-платежів. Відзначимо, що у вересні поточного року міжнародний сервіс Wallet One також з'явився у ПАР.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
До Грузії з мультивалютним електронним гаманцем

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank