Четвер
18.12.2014
Компанія запустила україно-італійське виробництво і тепер її модельний ряд може задовольнити кожного покупця
 

У 2014 році мережа магазинів Ti Amo працювала в різних напрямках. По-перше, максимально стабілізувала цінову політику, незалежно від зростання валюти, і намагалася утримати продажі на попередньому рівні. По-друге, проводила ряд заходів для збільшення лояльності клієнтів. А також налагодила україно-італійське виробництво.

«Цього року, бачачи нестабільність економічної ситуації, ми активно впроваджували різноманітні акції для наших покупців. Приміром, у жовтні спільно з компанією Wine Time ми провели в наших магазинах акцію-фестиваль вина. Всіх клієнтів пригощали італійським ламбруско, проводили дегустацію інших вин і радували приємними знижками в самий розпал сезону. Одним словом, влаштували свято вина і гарного настрою для покупців, - розповідає комерційний директор компанії Sico Fusion Наталія Зайцева. - Також ми розробили україно-італійське виробництво з метою пропозиції покупцеві не менш якісного, але більш доступного за ціною взуття. За допомогою співпраці з українськими виробниками, ми можемо запропонувати бюджетні варіанти взуття, яке шиється в Україні, а комплектуючі поставляються із Італії ».

Найбільш важким для компанії у цьому році було надмірне підвищення курсу валют і падіння купівельного попиту у населення країни. «Так як платоспроможність споживачів знизилася, то нашим головним завданням у поточному році було утримати продажі на колишньому рівні. Благо, всі наші магазини працюють, як власні, так і франчайзингові, і жоден об'єкт не був закритий. Більше того, зараз ми розглядаємо відкриття нових магазинів. Інвестиції в наш франчайзинговий проект не дуже великі, але всі підприємці чекають стабілізації обстановки в країні. І ми чекаємо і віримо в краще», - каже Наталія Зайцева.

У 2015 році в планах компанії далі розвивати спільне італійсько-українське виробництво. А також, після поліпшення політичної та економічної ситуації в країні, відкривати нові магазини Ti Amo та розширювати мережу.