15.12.2014

190 гравців «Комоду»

Фінансові труднощі та дефіцит кредитних коштів у країні відкрили зелену вулицю ломбардам

В умовах економічної кризи в країні, а також кризи в банківській сфері, спостерігається тенденція зростання ринку ломбардних послуг. Сьогодні це одна зі сфер діяльності, що найбільш стрімко розвиваються. На даному етапі в мережі ломбардів «Комод" на території України день діє більше 190 франчайзингових відділень. У Республіці Крим - 3 відділення, і ще 6 - на реєстрації. На території Росії проходять реєстрацію 5 ломбардів. До кінця 2015 року планується відкриття ломбардних відділень у Казахстані. «У порівнянні з попередніми роками, в 2014-му яскраво виражені високі темпи зростання ломбардного бізнесу не тільки у великих містах України, але й у периферії. Стратегія їх розвитку - франчайзинг. Тому розвиток франчайзингу cети ломбардів «Комод» зараз йде швидкими темпами », - коментує Валентина Чаплигіна власник ТМ мережі ломбардів "Комод".

«Комод» Фото відділення ломбарду «Комод»

Важливо відзначити, що протягом 1,5 року, шість юридичних осіб, у сумі з 34 відділень, ліквідували свої повні товариства та перейшли під франчайзинг ломбарду «Комод».

Компанія цього року зіштовхнулася з низкою завдань, які пов'язані зі складною обстановкою на Сході та в Криму. «В внаслідок ситуації, що склалася у країні, закрито багато ломбардних відділень на Донбасі. Деякі партнери переїхали в столицю країни і відкрили відділення у Києві, а деякі київські, донбаські та івано-франківські франчайзі починають запуск діяльності під ТМ «Мережа ломбардів Комод» вже на території Російської Федерації. Перші кроки по виходу на територію Росії були зроблені ще до усіх подій в Україні», - говорить Валентина Чаплигіна.

Ринок ломбардних послуг протягом останніх декількох років змінився. «Ми бачимо деякі зміни на ринку. Якщо раніше партнери хотіли в основному отримувати документальний супровід, то сьогодні ситуація виглядає інакше. 95% діючих ломбардів, які хочуть стати нашими франчайзі, роблять акцент на посиленому контролі з нашого боку, над якістю роботи обслуговуючого персоналу та їх ломбардів, умови кредитування, виявлення слабких зон у конкурентів і робота над перевагами конкретних відділень. Можливо, незабаром з'являться додаткові послуги з нашого боку на більш високому рівні, при формуванні служби контролю якості», - ділиться Валентина Чаплигіна.

На даний момент у мережі ломбардів "Комод" на вибір франчайзі дається три формату франшизи. Також майбутній партнер може працювати з нерухомістю, автомобілями, дорогоцінними металами і камінням, антикваріатом, технікою, виробами зі шкіри та хутра, предметами мистецтва та іншими товарами. Для запуску ломбарду «Комод» необхідні інвестиції: вступний внесок - від 8000 грн, витрати на відкриття - від 80 000 грн. Окупність інвестицій протягом року.
 
 

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
190 гравців «Комоду»

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank