20.12.2014

«МуШу» спробувати

Франчайзингова пропозиція з індивідуальний підходом до франчайзі

Мережа закладів японської кухні «МуШу» має намір активно розширюватися за допомогою франчайзингу. Перший ресторан мережі був відкритий в листопаді 2011 року в торговому центрі Казані. На даний момент працює 7 закладів, а на стадії підготовки до відкриття знаходяться ще два. Спираючись на більш ніж 10 річний досвід успішної роботи засновника ресторану, було прийнято рішення про відкриття ресторанів «МуШу» в інших російських регіонах, а також в Україні, Казахстані, Білорусі та Молдові.

«МуШу» Фото японської кухні

У мережі «Мушу» подають такі страви традиційної японської кухні, якими їх готують в Японії. Тут можна спробувати роли і суші, замовивши їх в самому закладі або з доставкою додому.

«У найближчих планах компанії зміцнити свої позиції на ринку, розширити мережу за допомогою франчайзингу, розробити нові концепції у сегменті швидкого обслуговування і ресторанів з демократичними цінами. Що до українського ринку в даному сегменті, то його досить складно оцінити, з урахуванням того, що відбувається в країні та світі. Але наш напрямок навіть у кризу має потенціал зростання і для України в тому числі. Ми плануємо бути в кожному великому місті колишнього СРСР», - поділився генеральний директор ТОВ «МуШу» Дмитро Пак.

Переваги франчайзингової пропозиції "МуШу: індивідуальний підхід до франчайзі; консультації з питань отримання дозвільної документації; консультації з техніко-економічного обгрунтування проекту ресторану з урахуванням умов в регіоні франчайзі. А також початкове практичне навчання та стажування персоналу нового ресторану «МуШу» та багато ін. Термін відкриття ресторану - 5-8 тижнів з часу підписання договору оренди.

«Наш формат закладу на території фуд корту в торгово-розважальних комплексах дозволяє створити затишне кафе без величезних інвестицій. Як результат, ми отримуємо прибутковість, як у ресторані, а вкладення матимемо, як в кафе», - говорить Дмитро Пак.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank