06.12.2014

Tony Roma’s підкорює Малайзію

Сеть развиваеться по франчайзингу и осваивает новые горизонты

У малайзійському місті Джохор-Бару відкривається новий ресторан Tony Roma's. Це буде восьмий за рахунком ресторан мережі і перший, відкритий за межами столиці Малайзії Куала-Лумпура. «Після восьмирічної успішної роботи ресторанів в Куала-Лумпур нам було дуже важливо знайти й інші міста, де б наші ресторани могли користуватися попитом», - коментує президент материнської компанії Romacorp, Inc. Кен Мьюрес.

ресторан Tony Roma's Фото ресторану Tony Roma's

Ресторани Tony Roma’s відомі гарним і швидким сервісом, великими порціями та різноманітним вибором продукції. А також смачними реберцями, стейками і коктейлями.

Справа в тому, що в місті Джохор-Бару, який є самим південним містом на Євразійському материку, в 2012-му році було відкрито два розважальних парки. У майбутньому він має всі шанси стати туристичним центром. Тож найближчим часом заплановано відкриття ще одного ресторану в місті Путраджаї, що розташоване вблизько 20 км від столиці.

Перший заклад Tony Roma's було відкрито в Америці в 1972 році. Зараз мережа нараховує більше 150 ресторанів, розкиданих на 6 континентах. На Сході в таких країнах, як Бахрейн, ОАЕ і Саудівська Аравія. В Азії - Китай, Японія, Філіппіни, Південна Корея, Малайзія, Сінгапур, Таїланд та ін. У Європі -заклади є у Великобританії, Німеччині та Іспанії.
 

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank