06.12.2014

Tony Roma’s підкорює Малайзію

Сеть развиваеться по франчайзингу и осваивает новые горизонты

У малайзійському місті Джохор-Бару відкривається новий ресторан Tony Roma's. Це буде восьмий за рахунком ресторан мережі і перший, відкритий за межами столиці Малайзії Куала-Лумпура. «Після восьмирічної успішної роботи ресторанів в Куала-Лумпур нам було дуже важливо знайти й інші міста, де б наші ресторани могли користуватися попитом», - коментує президент материнської компанії Romacorp, Inc. Кен Мьюрес.

ресторан Tony Roma's Фото ресторану Tony Roma's

Ресторани Tony Roma’s відомі гарним і швидким сервісом, великими порціями та різноманітним вибором продукції. А також смачними реберцями, стейками і коктейлями.

Справа в тому, що в місті Джохор-Бару, який є самим південним містом на Євразійському материку, в 2012-му році було відкрито два розважальних парки. У майбутньому він має всі шанси стати туристичним центром. Тож найближчим часом заплановано відкриття ще одного ресторану в місті Путраджаї, що розташоване вблизько 20 км від столиці.

Перший заклад Tony Roma's було відкрито в Америці в 1972 році. Зараз мережа нараховує більше 150 ресторанів, розкиданих на 6 континентах. На Сході в таких країнах, як Бахрейн, ОАЕ і Саудівська Аравія. В Азії - Китай, Японія, Філіппіни, Південна Корея, Малайзія, Сінгапур, Таїланд та ін. У Європі -заклади є у Великобританії, Німеччині та Іспанії.
 

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Tony Roma’s підкорює Малайзію

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank