02.12.2014

«Укрпромресурси» діляться досвідом

Компанія запускає франчайзинговий проект Prombaza77 і відкрита співробітництву

Компанія «Укрпромресурси», яка заснована в 2002 році і є лідером в області створення інтернет-ресурсів, представляє франшизу «Prombaza77». Керуючись принципами бізнес етики, за роки роботи підприємство зібрало надійну професійну команду фахівців, сформувало успішні технології роботи і проявило високий рівень ділової активності. Найголовніший напрямок компанії сьогодні - це розробка, впровадження, просування та постійне вдосконалення міжнародних галузевих порталів. Це вузьконаправлені портали, що мають один профільний напрям, і створені для конкретної категорії покупців і фахівців у даній сфері.

Prombaza 77 Фото з мережі інтернет

Інвестиції в бізнес для українського підприємця складають від 3000 у.о.. Термін окупності: від 6-ти місяців.

«Успішний бізнес при мінімальних вкладеннях - це завжди цікаво для будь-якого підприємця. Оскільки на власному досвіді ми переконалися що це "працює", то було прийнято рішення про розвиток бізнесу в поточному році шляхом створення франчайзингової мережі. На мою думку, продуктивно використовувати наш або будь-який інший бізнеспродукт може лише людина, яка вклала власні кошти і безпосередньо зацікавлена в отриманні прибутку. Створення філій та інших підрозділів підприємства з найманими працівниками, на мій погляд, не настільки ефективно», - розповідає керівник франчайзингового напрямку Валерій Ларін.

Франшиза «Prombaza 77» дає можливість підприємствам-виробникам, а також фірмам, що надають усілякі послуги, значно розширити клієнтську базу, дозволяючи реалізовувати свою продукцію без посередників, або ж з їх мінімальною кількістю. «Компанія дає право на відкриття дилерського підприємства. Головним є те, що даний сегмент ринку практично не охоплений, і в Україні подібних аналогів немає. Якщо порівняти наповненість даного сегменту з європейськими країнами, то орієнтовне співвідношення у нас складе 1-2% від загальної кількості аналогічних проектів у Європі. Тому хто буде в числі перших на нашому ринку, і хто не пошкодує коштів, сил та вміння щодо досягнення поставленої мети, той виявиться лідером у даному сегменті вже найближчим часом», - коментує Валерій Ларін.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
«Укрпромресурси» діляться досвідом

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank