29.11.2014

Papa John’s по-індійськи

Міжнародна американська мережа піцерій продовжує розвиток бізнесу на міжнародному ринку.

Американська піцерія Papa John's оголосила про придбання мережі піцерій Pizza Corner, що належить Global Franchise Architects (GFA), розташованій у Південній Індії. Це дозволить розширити географію присутності піцерій в таких індійських містах як Бангалор, Ченнаї і Хайдарабаді. «Це злиття дає нам можливість проникнути на індійський ринок значно більшими темпами і збільшити мережу в більш стислі терміни», - зазначив засновник і генеральний директор Papa John's Джон Шнаттер.

Papa John's Фото з мережі інтернет

До сьогоднішнього дня компанія дотримується принципів, що були сформульовані її засновником: «Кращі інгредієнти. Краща піца».

У GFA впевнені, що це злиття дозволить Papa John's заробити на швидко розвиваючомуся фаст-фуд ринку Індії, так як населення країни у віці до 30-ти років віддає перевагу міжнародній кухні. За попередніми даними, ребрендинг закладів повинен закінчитися у першому кварталі 2015-го року. Варто додати, що під вивіскою Pizza Corner на ринку цього регіону працювало 40 піцерій.

Компанія заснована в 1984 році Джоном Шнаттером в Штаті Індіана, США. На даному етапі Papa John's - одна з найбільших мереж піцерій у світі.  Висока якість піци Papa John's відома всьому світу, але компанія продовжує прагнути досконалості в області виробництва і сервісу. До мережі входить 4000 ресторанів, акції компанії торгуються на NASDAQ. За інформацією міжнародних СМІ.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank