29.11.2014

Papa John’s по-індійськи

Міжнародна американська мережа піцерій продовжує розвиток бізнесу на міжнародному ринку.

Американська піцерія Papa John's оголосила про придбання мережі піцерій Pizza Corner, що належить Global Franchise Architects (GFA), розташованій у Південній Індії. Це дозволить розширити географію присутності піцерій в таких індійських містах як Бангалор, Ченнаї і Хайдарабаді. «Це злиття дає нам можливість проникнути на індійський ринок значно більшими темпами і збільшити мережу в більш стислі терміни», - зазначив засновник і генеральний директор Papa John's Джон Шнаттер.

Papa John's Фото з мережі інтернет

До сьогоднішнього дня компанія дотримується принципів, що були сформульовані її засновником: «Кращі інгредієнти. Краща піца».

У GFA впевнені, що це злиття дозволить Papa John's заробити на швидко розвиваючомуся фаст-фуд ринку Індії, так як населення країни у віці до 30-ти років віддає перевагу міжнародній кухні. За попередніми даними, ребрендинг закладів повинен закінчитися у першому кварталі 2015-го року. Варто додати, що під вивіскою Pizza Corner на ринку цього регіону працювало 40 піцерій.

Компанія заснована в 1984 році Джоном Шнаттером в Штаті Індіана, США. На даному етапі Papa John's - одна з найбільших мереж піцерій у світі.  Висока якість піци Papa John's відома всьому світу, але компанія продовжує прагнути досконалості в області виробництва і сервісу. До мережі входить 4000 ресторанів, акції компанії торгуються на NASDAQ. За інформацією міжнародних СМІ.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Papa John’s по-індійськи

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank