24.11.2014

MZGZ - без плати за франшизу

Можливість відкрити брендовий магазин одягу в Україні

Французька компанія займається проектуванням, виробництвом та дистрибуцією сучасного чоловічого і жіночого одягу. Продукція MZGZ продається як через мережу реселерів, так і через роздрібні магазини по всій країні і за кордоном, а починаючи з 2010 року масштабно розвиває мережу партнерських магазинів. На даний момент торгова марка MZGZ добре відома у багатьох країнах Європи - Франції, Польщі, Німеччини, Чехії, Словаччини.

MZGZ Фото магазину MZGZ

Сьогодні французький бренд одягу MZGZ можна придбати в більш ніж 270 магазинах, з яких переважна більшість - мультибрендові.

Тепер і українські підприємці можуть відкрити брендовий магазин одягу MZGZ. Сума інвестицій у бізнес залежить від форми співробітництва, яку ви вирішите вибрати. Детальнішу інформацію про франшизу ви можете дізнатися тут. «Ми не беремо з франчайзі первинних і щомісячних внесків. Допомагаємо у виборі асортименту і промо-стратегії. Підприємці можуть розраховувати на нашу підтримку у виборі місця розташування магазину, і на допомогу при обговоренні умов оренди», - розповідає франчайзер Ярослав Місурек.

На думку керівництва компанії, щоб бути успішним на ринку одягу, потрібно мати щось більше, ніж просто наявність відомого бренду та продукту. Важливі, наприклад, цікаві, привабливі колекції і, найголовніше, своєчасна доставка. Це все компанія MZGZ намагається забезпечити своїм партнерам. Також постійно перевіряє продажі магазинів, і пропонує партнерам той товар, який затребуваний саме в їхньому магазині.

MZGZ

Фахівці вважають, що мультибрендовий формат більш гнучкий з точки зору бізнесу і більш цікавий для покупців. Продаючи відразу декілька брендів, можна досягти більш високих результатів продажів, а покупцям зручно здійснювати покупки там, де у них є можливість вибору.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
MZGZ - без плати за франшизу

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank