18.11.2014

Для Respect криза - час зльоту

Компанія продовжує розвивати партнерську мережу

У жовтні партнер компанії відкрив відразу 2 франчайзингових магазини у Дніпропетровську. Сьогодні Respect у процесі певного внутрішнього реформату. Обрана досить гнучка схема сприйняття та адаптації до складнощів, які виникли на фінансовому ринку, і тим самим вплинули на купівельну спроможність споживача.

Respect Фото Respect

Мережа взуттевих магазинів Respect поповнилась двома новими торговими точками у місті Дніпропетровську

«Нинішнє становище на взуттєвому ринку досить непросте, і звичайно, завжди складніше для взуттєвого бізнесу функціонувати в розрізі сезонності. В цілому, варто відзначити одну цікаву статистику, що мотивація до ефективних дій компаній у кризовий рік приносить позитивний результат», - коментує Неля Тарнавська, фахівець по франчайзингу компанії Respect. Нагадаємо, що головним напрямом діяльності компанії є оптова та роздрібна торгівля чоловічим та жіночим взуттям, сумками і аксесуарами. Перший салон взуття Respect у Києві був відкритий у серпні 2004 року, а сьогодні роздрібна мережа в Україні включає в себе 43 магазини.

Respect

Взуття компанії Respect, в першу чергу, орієнтоване на середній клас, що є безсумнівним плюсом у цей важкий час. Концепція магазинів зрозуміла, легка у сприйнятті, чітко формалізована і просто реалізується на практиці.

  «Часто у подібні періоди, компанії починають зворотний шлях, це можна назвати початком початку або повернення до істин. Існує ряд правил які варто дотримуватися завжди, але коли бізнес іде добре, то в основному всі забувають про них, тим самим розслаблюючи економічну обстановку навколо себе. Ось і в даний момент фінансової нестабільності ринків, компанії повертаються до правила №1 - скорочення витратної частини, в усіх її проявах, а далі діють, відштовхуючись від фактично досягнутого результату», - підсумовуєує Неля Тарнавська

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Для Respect криза - час зльоту

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank