15.11.2014

McDonald’s: більше франчайзі

У 2015 році франшиза компанії прийде до Казахстану

Американська мережа ресторанів швидкого харчування McDonald's планує вийти на ринок Казахстану вже в 2015 році. Відкриття першого ресторану відбудеться у другій половині нового року. Як говориться у повідомленні компанії, Казахстан стане 120 країною, де працює McDonald's. Ресторани в країні будуть відкриватися за договором франчайзингу з казахським бізнесменом Кайратом Боранбаевим.

McDonald's Фото з мережі інтернет

Чистий прибуток McDonald’s у 3-му кварталі 2014 знизився на 30% в річному вираженні і склав 1,068 млрд.доларів. Виручка за звітний період знизилася на 5% до 6,987 млрд.дларів.

Корпорація McDonald's заснована в 1940 році і на сьогоднішній день об'єднує понад 35 тис. ресторанів швидкого харчування та щодня обслуговує більше 70 млн клієнтів. Штаб-квартира компанії розташована в Оук-Брук - передмісті Чикаго. Майже 100% акцій компанії знаходиться у вільному обігу. Голова ради директорів і головний керівник компанії - Джеймс Скіннер, президент - Дон Томпсон.

В Україні всесвітньо відома мережа розвивається з 1997 року, проте на сьогоднішній день McDonald's партнерів-франчайзі не приєднує, розвиваючи лише власну мережу ресторанів. Нагадаємо, що цього року директор одного з українських МакДональдз, отримав почесну премію Рея Крока, якою нагороджують найкращих директорів закладів мережі у світі.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank