15.11.2014

McDonald’s: більше франчайзі

У 2015 році франшиза компанії прийде до Казахстану

Американська мережа ресторанів швидкого харчування McDonald's планує вийти на ринок Казахстану вже в 2015 році. Відкриття першого ресторану відбудеться у другій половині нового року. Як говориться у повідомленні компанії, Казахстан стане 120 країною, де працює McDonald's. Ресторани в країні будуть відкриватися за договором франчайзингу з казахським бізнесменом Кайратом Боранбаевим.

McDonald's Фото з мережі інтернет

Чистий прибуток McDonald’s у 3-му кварталі 2014 знизився на 30% в річному вираженні і склав 1,068 млрд.доларів. Виручка за звітний період знизилася на 5% до 6,987 млрд.дларів.

Корпорація McDonald's заснована в 1940 році і на сьогоднішній день об'єднує понад 35 тис. ресторанів швидкого харчування та щодня обслуговує більше 70 млн клієнтів. Штаб-квартира компанії розташована в Оук-Брук - передмісті Чикаго. Майже 100% акцій компанії знаходиться у вільному обігу. Голова ради директорів і головний керівник компанії - Джеймс Скіннер, президент - Дон Томпсон.

В Україні всесвітньо відома мережа розвивається з 1997 року, проте на сьогоднішній день McDonald's партнерів-франчайзі не приєднує, розвиваючи лише власну мережу ресторанів. Нагадаємо, що цього року директор одного з українських МакДональдз, отримав почесну премію Рея Крока, якою нагороджують найкращих директорів закладів мережі у світі.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
McDonald’s: більше франчайзі

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank