14.11.2014

Франшиза, як свято!

Студія зізнань у коханні та подарунків «We Make Love" пропонує партнерські відносини на основі франчайзингу

Компанія з організації приватних заходів романтичного характеру «We Make Love» - це команда людей, які прагнуть створити романтику в стосунках між людьми, дарувати їм щастя і незабутні моменти їхнього життя. 
«Ми навчилися надавати любові форму подарунку і допомагаємо це робити іншим. У країнах Європи та Америки послуги романтичного характеру вже давно користуються величезною популярністю. І тепер подібного роду бізнес успішно завойовує російський ринок. До нас часто звертаються клієнти з України з проханням організувати заходи в їх регіоні. А це означає, що з кожним днем попит на послуги нашої компанії зростає. Наша мета - успішно організовувати регіональні і міжнародні проекти спільно з нашими партнерами по всьому світу», - вважає Катерина Полякова, керівник проектів «We Make Love».

«We Make Love Фото We Make Love

Одноразові інвестиції в проект We Make Love складають від 70 000 до 160 000 руб, у залежності від чисельності населення міста.

Купуючи франшизу «We Make Love» франчайзі отримує право на ексклюзив у своєму місті, а також схему з відкриття успішного бізнесу з «нуля», сайт «під ключ», юридичну підтримку та документацію, готові сценарії, ідеї та багато іншого. Що стосується досвіду роботи з організації заходів та відкриття успішного бізнесу "з нуля" - він не потрібен, тому що компанія проводить навчання франчайзі, у тому числі навчає ефективним методам залучення клієнтів. Навчання включає в себе: навчальний тренінг із засновниками компанії; надання посібників у форматі doc; відео сесії з керівниками компанії; консультації з усіх питань, що стосуються організації та ведення бізнесу.

 

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank