13.11.2014

Сьогодення компанії «СОНАТА»

Незважаючи на кризу та труднощі у туристичному бізнесі, компанія розвиває мережу, відкриває нові офіси, що дає можливість активно працювати, отримувати стійкий дохід.

Наприкінці жовтня поточного року відбулося відкриття нового офісу «СОНАТА»  у місті Тернопіль. У планах компанії відкриття філій у Центральній і Західній Україні. Команда компанії «СОНАТА» активно працює над розробкою унікальних та доступних туристичних програм в Україні та за кордоном.

офіс Фото офісу "СОНАТА"

Сьогодні «СОНАТА» презентує унікальну можливість для потенційних франчайзі – кожна нова агенція отримує знижку 25% на паушальний внесок тільки до кінця листопада. Інвестиції складають від 3000 - 10000 долларів. Окупність від 6 до 12 місяців.

«Найближчим часом планується поповнити ринок екскурсійними турами в Кубу, США та Мексику; гірськолижними турами в Польщу та Словаччину. Вже нами розроблено та презентовано екскурсійний тур для дітей «Казкові вихідні у Києві» із поєднанням екскурсії і квесту, який дозволить школярам не тільки дізнатись історії та легенди Києва, але й відвідати церкви, дізнатися секрети закулісся в ляльковому театрі. Зараз активно працюємо над впровадженням захоплюючих Новорічних турів до Львова, Одеси і Закарпаття. Завдяки праці нашого консалтингового відділу компанія отримала акредитацію у консульстві Словаччини», - розказала Вікторія Коваль, заступник диретора з розвитку мережі.

Окремо слід виділити популярну студентську програму від «СОНАТА» - Work and Travel USA, яка дозволяє вже існуючим і новим агентствам підвищити свій прибуток у міжсезонні. Програма дозволяє студенту не тільки отримати досвід роботи і самостійного життя, а й жити і подорожувати в США до чотирьох місяців. Франчайзі отримують професійні консультації і необхідні роздаткові матеріали, для забезпечення найкращих результатів.

 З 2009 року МА «СОНАТА» розвивається по франчайзингу, і сьогодні компанія обїєднує більше  30 агентств по всій Українї. Успіх партнерів компанія сприймає за власний, і завжди відкрита новому партнерству. 

 

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Сьогодення компанії «СОНАТА»

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1171 коментарів, 284 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank