08.01.2015

Бізнес у кармані

Компанія AppGlobal пропонує практично безризикову бізнес-ідею для підприємців

Платформу для створення мобільних додатків для малого бізнесу пропонує AppGlobal. Вона дозволяє самостійно, не володіючи спеціальними знаннями в області програмування, створювати, редагувати і управляти мобільними додатками для iPhone, IPAD, Android і HTML5. По франчайзингу компанія розвивається з 2012 року (в Росії і СНД), і на сьогоднішній день має 1 власний, і більше 250 франчайзингових об'єктів. Франчайзі відкриває бізнес по готовій системі "під ключ". При цьому отримує: навчальний відео-тренінг про побудову і розвиток свого бізнесу з продажу мобільних додатків; маркетингові матеріали для роботи з клієнтами; доступ до конструктору додатків, який дозволяє швидко і легко створювати повноцінні мобільні додатки для платформ Android, iOS та додатки в форматі HTML5 і багато іншого.

AppGlobal Фото AppGlobal

Потенціал розвитку бізнесу з розробки мобільних додатків на найближчі 5 років дуже високий. Дана галузь нова, ринок ще пустий і пропозицій одиниці, але попит зростає душе швидко.

«Дана франчайзингова пропозиція підійде для новачків, які хочуть відкрити бізнес і знаходяться у пошуці максимально безризикової бізнес-ідеї. Для успішних підприємців, які хочуть відкрити новий напрямок у бізнесі в сфері послуг. Приміром, рекламному агентству - ідеально підійде наш продукт, так як вже є релевантна напрацьована база клієнтів. Також для тих, хто хоче інвестувати гроші в новий бізнес, який, можливо, абсолютно не пересікається з поточним. І, звичайно ж, для підприємців, які не задоволені своїм чинним бізнесом і хочуть відкрити більш прибутковий. У числі інших матеріалів, ми навчаємо своїх партнерів тому, як правильно продавати мобільні додатки. Ми надаємо повний пакет інформації та готових розроблених матеріалів, щоб старт у цьому бізнесі був під силу будь-кому. До того ж, надаємо безстрокову техпідтримку», - поділилася Тетяна Соколова, керівник рекламного відділу компанії AppGlobal. Послуга нова і найбільша складність - це показати кінцевому клієнту (власнику малого бізнесу) вигоди, які при правильному використанні може дати його бізнесу використання мобільного додатку. А вигод насправді дуже багато.

При відкритті бізнесу, для українського підприємця потрібні інвестиції у розмірі 39 тис. руб. - це вартість франшизи, яка вже включає в себе все необхідне для старту. Додатково потрібен комп'ютер з виходом у інтернет, також можуть знадобитися витрати на рекламу, співробітників (на розсуд підприємця). На початковому етапі можна обійтися без співробітників і платної реклами.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Бізнес у кармані

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 280 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank