17.11.2014

Якість та стиль TOP SECRET

Мережа розвивається і у найближчий час відкриває партнерський магазин у Харкові

Як і всі українські підприємства, TOP SECRET стійко проходить випробовування у цей складний час, який маємо. Ми пам'ятаємо, що історія бренду почалася ще у 1996 році в Польщі, а в 2005 році вже відома мережа магазинів одягу TOP SECRET прийшла в Україну, і благополучно розвивається. На сьогоднішній день компанія має більше 50 власних магазинів у Польщі та 10 - в Україні. Більше 20 франчайзингових об'єктів в Україні, і понад 120 - у Польщі. Найближим час відбудеться відкриття партнерського магазину у Харкові. Також, незважаючи на складності, працює франчайзинговий магазин у Севастополі.

TOP SECRET Фото TOP SECRET

Франчайзингова співпраця з TOP SECRET - фірмовий магазин із поточною колекцією або стоковий, працюючий із залишками товарів попередніх сезонів, у разі стокових інвестицій у магазин.

Варто відзначити, що великим ударом по всьому ритейлу є стрімке падіння гривні. І, як наслідок - підвищення цін на товар і зниження конверсії. «Час важкий, але компанія працює над розвитком і відкрита співробітництву. Вартість франшизи для майбутніх партнерів ми залишили такою ж, взявши весь удар коливання валют на себе. Правда, ми трохи підняли ціни на товар. Цього року ми відкрили 4 фірмових, і 4 стокові магазини TOP SECRET, але, на жаль, закрилися деякі з наших партнерських магазинів. В основному через локалізацію у зоні конфлікту та через підвищення ціни на оренду. В більшості випадків ТЦ все-таки пішли нам назустріч: заморозили курс долара або перейшли на оплату оренди в гривнях. Радує те, що більшість наших магазинів зберегли обсяги продажів у гривневому еквіваленті на рівні минулого року», - поділився Мартін Міськевич, директор компанії «Бета-Реда Україна», яка є офіційним представником торгової марки TOP SECRET в Україні.

TOP SECRET

Щоб відкрити магазин під брендом Top Secret необхідні інвестиції в районі 3 тис. Гривень на метр квадратний або менше, так як є можливість відкритися, використовуючи б / в обладнання, а також потрібно приміщення площею від 100 до 160 квадратних метрів в торговому центрі або ж на головній вулиці міста.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Якість та стиль TOP SECRET

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank