10.11.2014

Франшиза, яка зігріває

Компанія «Палето» більше 16 років на ринку, а в цьому році почала активний розвиток по франчайзингу

«Палето»  представляє франчайзинговий проект мережі магазинів верхнього одягу. Компанія заснована в 1998 році, а франчайзингова програма запущена в 2014 році. Відкрито один франчайзинговий об'єкт. Майбутніх франчайзі ТМ «Палето» чекає готова система і налагоджена технологія ведення бізнесу, що перевірена часом. Термін окупності бізнесу від 8 -до 24 місяців.

«Палето» Фото «Палето»

При відкритті салону необхідно приміщення площею від 70 - 150 кв.м. як всередині торгового комплексу, так і в якості приміщення з окремим входом.

Продукція орієнтована на покупців із середнім і вище середнього достатком, які стежать за модою і бажають придбати товар, звертаючи увагу на оптимальне співвідношення ціни та якості. Представлені шуби з норки, мутона та інших видів хутра, дублянки, верхній одяг із натуральної шкіри, пуховики та інший верхній одяг. Відмінність салону від інших у святковій і комфортній обстановці.

У якості підтримки франчайзі компанія надає систему навчання як самого партнера, так і його співробітників. Розроблено програми як офф-лайн (на території підприємства партнера), так і он-лайн навчання (дистанційно, протягом усього терміну співробітництва). У партнера завжди є можливість навчати щойно прийнятий на роботу персонал. Двічі на рік передбачені виїзні заходи для партнерів із залученням сторонніх тренерів та фахівців вузького профілю.

 

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank