10.11.2014

Франшиза, яка зігріває

Компанія «Палето» більше 16 років на ринку, а в цьому році почала активний розвиток по франчайзингу

«Палето»  представляє франчайзинговий проект мережі магазинів верхнього одягу. Компанія заснована в 1998 році, а франчайзингова програма запущена в 2014 році. Відкрито один франчайзинговий об'єкт. Майбутніх франчайзі ТМ «Палето» чекає готова система і налагоджена технологія ведення бізнесу, що перевірена часом. Термін окупності бізнесу від 8 -до 24 місяців.

«Палето» Фото «Палето»

При відкритті салону необхідно приміщення площею від 70 - 150 кв.м. як всередині торгового комплексу, так і в якості приміщення з окремим входом.

Продукція орієнтована на покупців із середнім і вище середнього достатком, які стежать за модою і бажають придбати товар, звертаючи увагу на оптимальне співвідношення ціни та якості. Представлені шуби з норки, мутона та інших видів хутра, дублянки, верхній одяг із натуральної шкіри, пуховики та інший верхній одяг. Відмінність салону від інших у святковій і комфортній обстановці.

У якості підтримки франчайзі компанія надає систему навчання як самого партнера, так і його співробітників. Розроблено програми як офф-лайн (на території підприємства партнера), так і он-лайн навчання (дистанційно, протягом усього терміну співробітництва). У партнера завжди є можливість навчати щойно прийнятий на роботу персонал. Двічі на рік передбачені виїзні заходи для партнерів із залученням сторонніх тренерів та фахівців вузького профілю.

 

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Франшиза, яка зігріває

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 280 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank