08.11.2014

В планах охопити земну кулю

Сьогодні компанія Quiznos має намір підкорити Азію та Близький Схід

Quiznos займається освоєнням країн Азії та Близького Сходу, що є новим кроком на шляху до реалізації стратегії міжнародного розвитку компанії. У жовтні поточного року відбулося відкриття першого ресторану Quiznos в Малайзії. За умовами франчайзингового угоди, компанія AUM Hospitality реалізовуватиме сендвічі в 100 майбутніх точках по всій Малайзії. Влітку AUMH уклала партнерську угоду з компанією Parkson Holdings Berhand для розширення своєї діяльності в сфері громадського харчування на території Малайзії з перспективою виходу на ринок Китаю в 2015 році. Quiznos стала першою торговою маркою, по відношенні до якої AUHM і Parkson отримали права реалізації на китайському ринку. Компанії-партнери планують відкрити 1500 ресторанів мережі Quiznos у Китаї протягом наступних 11 років.

Quiznos Фото Quiznos

Проекти компанії будуть реалізовані в рамках стратегії постійного розширення присутності Quiznos по всій земній кулі. Компанія націлена на відкриття більше 1 000 ресторанів в 40 країнах світу до 2020 року.

Влітку поточного року Quiznos відкрила перший ресторан у місті Тайбей. Головний франчайзі - Trilogy/Sense-Meal International - планує впродовж наступних 10 років відкрити 100 ресторанів мережі в різних регіонах Тайваню. А в вересні Quiznos відкрила свій перший ресторан в Абу-Дабі. Франчайзер - Royal Bun Café до кінця 2014 року планує відкрити ще сім закладів мережі в Абу-Дабі, Дубаї, Рас-Аль-Хайм, Шарджі і Фуджейрі. До 2021 року група відкриє 75 ресторанів Quiznos в Бахрейні, ОАЕ і сусідньому Омані. Найбільший у світі ресторан мережі Quiznos відкриється трохи пізніше цього року в Індонезії. Наступними регіонами для міжнародної експансії торгової марки стануть Пакистан та Ірак.
 

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
В планах охопити земну кулю

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1171 коментарів, 284 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank