08.11.2014

В планах охопити земну кулю

Сьогодні компанія Quiznos має намір підкорити Азію та Близький Схід

Quiznos займається освоєнням країн Азії та Близького Сходу, що є новим кроком на шляху до реалізації стратегії міжнародного розвитку компанії. У жовтні поточного року відбулося відкриття першого ресторану Quiznos в Малайзії. За умовами франчайзингового угоди, компанія AUM Hospitality реалізовуватиме сендвічі в 100 майбутніх точках по всій Малайзії. Влітку AUMH уклала партнерську угоду з компанією Parkson Holdings Berhand для розширення своєї діяльності в сфері громадського харчування на території Малайзії з перспективою виходу на ринок Китаю в 2015 році. Quiznos стала першою торговою маркою, по відношенні до якої AUHM і Parkson отримали права реалізації на китайському ринку. Компанії-партнери планують відкрити 1500 ресторанів мережі Quiznos у Китаї протягом наступних 11 років.

Quiznos Фото Quiznos

Проекти компанії будуть реалізовані в рамках стратегії постійного розширення присутності Quiznos по всій земній кулі. Компанія націлена на відкриття більше 1 000 ресторанів в 40 країнах світу до 2020 року.

Влітку поточного року Quiznos відкрила перший ресторан у місті Тайбей. Головний франчайзі - Trilogy/Sense-Meal International - планує впродовж наступних 10 років відкрити 100 ресторанів мережі в різних регіонах Тайваню. А в вересні Quiznos відкрила свій перший ресторан в Абу-Дабі. Франчайзер - Royal Bun Café до кінця 2014 року планує відкрити ще сім закладів мережі в Абу-Дабі, Дубаї, Рас-Аль-Хайм, Шарджі і Фуджейрі. До 2021 року група відкриє 75 ресторанів Quiznos в Бахрейні, ОАЕ і сусідньому Омані. Найбільший у світі ресторан мережі Quiznos відкриється трохи пізніше цього року в Індонезії. Наступними регіонами для міжнародної експансії торгової марки стануть Пакистан та Ірак.
 

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank