09.01.2015

Як стати успішним рієлтором?

Франшиза агентства комерційної нерухомості rieltory.net без величезних вкладень

Rieltory.net - франшиза агентства комерційної нерухомості. Компанія спеціалізується на послугах з усієї нерухомості, і працює в цій сфері вже більше двох років, тому накопичила значний досвід. Створено сайт з нерухомості, який користується популярністю і база даних онлайн, яка допомагає у роботі ріелтора. 

rieltory.net. Фото Rieltory.net

Регіон розвитку франшизи: Росія, Україна, Казахстан, Білорусь, Молдова та інші країни СНД.

Є кілька проектів з розвитку бізнесу. Наприклад, проект «Комерційна та житлова нерухомість» - для міста менше 1 мільйона чоловік. Тут передбачається робота з житловою і комерційною нерухомістю в одному проекті. А також розміщення оголошень від господарів по бізнес-центрам та новостроям. За кожне розміщення франчайзі отримує прибуток. Для міст-мільйонників компанія пропонує 2 проекти: «Комерційна нерухомість - Gek», який має на увазі роботу тільки з даним сегментом. Варто відзначити, що офіси і магазини у великих містах України - це найбільш затребуваний сегмент ринку нерухомості, що забезпечує постійний потік клієнтів і стабільний заробіток. Другий проект - «Житлова нерухомість - Ysatba» - це робота тільки з житловою нерухомістю (квартири, будинки, земля). 

«Цей бізнес не вимагає досвіду. Для нас важливо, щоб у майбутнього франчайзі було бажання його розвивати, щоб він володів навиками спілкування по телефону, серйозно ставився до виконання домашніх завдань. Якщо у франчайзі відсутній досвід роботи з нерухомостью, то ми його всьому навчимо. Мій загальний стаж роботи в даній сфері більше 5 років. З них 2 роки займаюся власною програмою в області житлової та нежитлової нерухомості - франшиза по нерухомості», - поділився В'ячеслав Рекеченский, засновник франшизи. 

Вкладення у відкриття бізнесу складають 300 доларів. У вартість франшизи входить домен і хостинг сайту. Франчайзі отримає пароль і логін для індивідуального сайту. Він стане його повним власником і можете розміщувати будь-яку інформацію. За запитом партнера будуть створені необхідні розділи сайту. Тобто компанія пропонує копію дизайну та функціоналу власних сайтів під сайт для регіону франчайзі, але кожен регіон матиме свій домен і логотип. 
 

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Як стати успішним рієлтором?

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank