09.01.2015

Як стати успішним рієлтором?

Франшиза агентства комерційної нерухомості rieltory.net без величезних вкладень

Rieltory.net - франшиза агентства комерційної нерухомості. Компанія спеціалізується на послугах з усієї нерухомості, і працює в цій сфері вже більше двох років, тому накопичила значний досвід. Створено сайт з нерухомості, який користується популярністю і база даних онлайн, яка допомагає у роботі ріелтора. 

rieltory.net. Фото Rieltory.net

Регіон розвитку франшизи: Росія, Україна, Казахстан, Білорусь, Молдова та інші країни СНД.

Є кілька проектів з розвитку бізнесу. Наприклад, проект «Комерційна та житлова нерухомість» - для міста менше 1 мільйона чоловік. Тут передбачається робота з житловою і комерційною нерухомістю в одному проекті. А також розміщення оголошень від господарів по бізнес-центрам та новостроям. За кожне розміщення франчайзі отримує прибуток. Для міст-мільйонників компанія пропонує 2 проекти: «Комерційна нерухомість - Gek», який має на увазі роботу тільки з даним сегментом. Варто відзначити, що офіси і магазини у великих містах України - це найбільш затребуваний сегмент ринку нерухомості, що забезпечує постійний потік клієнтів і стабільний заробіток. Другий проект - «Житлова нерухомість - Ysatba» - це робота тільки з житловою нерухомістю (квартири, будинки, земля). 

«Цей бізнес не вимагає досвіду. Для нас важливо, щоб у майбутнього франчайзі було бажання його розвивати, щоб він володів навиками спілкування по телефону, серйозно ставився до виконання домашніх завдань. Якщо у франчайзі відсутній досвід роботи з нерухомостью, то ми його всьому навчимо. Мій загальний стаж роботи в даній сфері більше 5 років. З них 2 роки займаюся власною програмою в області житлової та нежитлової нерухомості - франшиза по нерухомості», - поділився В'ячеслав Рекеченский, засновник франшизи. 

Вкладення у відкриття бізнесу складають 300 доларів. У вартість франшизи входить домен і хостинг сайту. Франчайзі отримає пароль і логін для індивідуального сайту. Він стане його повним власником і можете розміщувати будь-яку інформацію. За запитом партнера будуть створені необхідні розділи сайту. Тобто компанія пропонує копію дизайну та функціоналу власних сайтів під сайт для регіону франчайзі, але кожен регіон матиме свій домен і логотип. 
 

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank