04.11.2014

Sbarro вперше в Казахстані

В Алматі відкрився перший ресторан за франшизою

У столиці Казахстану Алматі відкрився перший франчайзинговий заклад Sbarro - всесвітньовідомої мережі італійських ресторанів швидкого харчування, заснованої у 1956 році. Власником нового ресторану є компанія Fresh Food Retail Group, яка отримала франшизу на розвиток мережі в Казахстані від компанії ресторанний холдинг "Г.М.Р. Планета Гостинності", яка є стратегічним партнером корпорації Sbarro Holdings і має ексклюзивне право на розвиток мережі Sbarro по франчайзингу на території відразу 30 країн - Росії, СНД, Балтії, Центральної та Східної Європи.

Sbarro Фото Sbarro

Новий заклад розташовано в ТРЦ MEGA Park у зоні фуд-корту. Гостям пропонують популярні італійські страви - ​​справжня італійська піца з різними начинками.

Компанія Fresh Food Retail Group з 2009 року працює на ринку Казахстану, та активно розвиває одразу кілька великих брендів у області ресторанного та розважального бізнесу. Fresh Food Retail Group, після того, як отримав право розвитку франчайзингової мережі Sbarro в Казахстані, запланував у найближчі пару років розвинути велику мережу по всій країні.
 

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Sbarro вперше в Казахстані

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank