04.11.2014

Sbarro вперше в Казахстані

В Алматі відкрився перший ресторан за франшизою

У столиці Казахстану Алматі відкрився перший франчайзинговий заклад Sbarro - всесвітньовідомої мережі італійських ресторанів швидкого харчування, заснованої у 1956 році. Власником нового ресторану є компанія Fresh Food Retail Group, яка отримала франшизу на розвиток мережі в Казахстані від компанії ресторанний холдинг "Г.М.Р. Планета Гостинності", яка є стратегічним партнером корпорації Sbarro Holdings і має ексклюзивне право на розвиток мережі Sbarro по франчайзингу на території відразу 30 країн - Росії, СНД, Балтії, Центральної та Східної Європи.

Sbarro Фото Sbarro

Новий заклад розташовано в ТРЦ MEGA Park у зоні фуд-корту. Гостям пропонують популярні італійські страви - ​​справжня італійська піца з різними начинками.

Компанія Fresh Food Retail Group з 2009 року працює на ринку Казахстану, та активно розвиває одразу кілька великих брендів у області ресторанного та розважального бізнесу. Fresh Food Retail Group, після того, як отримав право розвитку франчайзингової мережі Sbarro в Казахстані, запланував у найближчі пару років розвинути велику мережу по всій країні.
 

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank