27.10.2014

Дебют Krispy Kreme

Компанія освоює колумбійський ринок

Компанія Krispy Kreme, що спеціалізується на продажі солодкої випічки преміум-класу, вийшла на ринок Південної Америки. Її франчайзинговим партнером стала IRCC Ltda., дочірня компанія VA! Group. Заклад відкрився у столиці Колумбії - Боготі. Це перший об'єкт у цьому регіоні, як пише прес-служба Krispy Kreme. 

Krispy Kreme Фото Krispy Kreme

Американська компанія Krispy Kreme, заснована в 1937-му році, і присутня у більш, ніж 20 країнах світу. Мережа нараховує понад 870 торгових точок.

"Відчути себе першим франчайзі компанії - приємно. Ми впевнені, що колумбійці по достоїнству оцінять якість солодощів, зокрема, фірмових глазурованих пончиків. Вважаю, що їм сподобається те, що вони будуть готуватись у них на очах», - сказав президент VA! Group Феліпе Батісте Левано. 

VA! Group — найбільший у країні ресторанний оператор, який має 285 торгових точок, що знаходяться у 42 містах. Компанія є лідером по об'ємам продажів, географічному oхвату та кількості підрозділів. Більш того, по франчайзингу VA! Group виводила бренди, що належать їй, в Еквадор, Чилі, Панаму та США. 

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Дебют Krispy Kreme

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank