27.10.2014

Дебют Krispy Kreme

Компанія освоює колумбійський ринок

Компанія Krispy Kreme, що спеціалізується на продажі солодкої випічки преміум-класу, вийшла на ринок Південної Америки. Її франчайзинговим партнером стала IRCC Ltda., дочірня компанія VA! Group. Заклад відкрився у столиці Колумбії - Боготі. Це перший об'єкт у цьому регіоні, як пише прес-служба Krispy Kreme. 

Krispy Kreme Фото Krispy Kreme

Американська компанія Krispy Kreme, заснована в 1937-му році, і присутня у більш, ніж 20 країнах світу. Мережа нараховує понад 870 торгових точок.

"Відчути себе першим франчайзі компанії - приємно. Ми впевнені, що колумбійці по достоїнству оцінять якість солодощів, зокрема, фірмових глазурованих пончиків. Вважаю, що їм сподобається те, що вони будуть готуватись у них на очах», - сказав президент VA! Group Феліпе Батісте Левано. 

VA! Group — найбільший у країні ресторанний оператор, який має 285 торгових точок, що знаходяться у 42 містах. Компанія є лідером по об'ємам продажів, географічному oхвату та кількості підрозділів. Більш того, по франчайзингу VA! Group виводила бренди, що належать їй, в Еквадор, Чилі, Панаму та США. 

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank